banner461

Küçükler ve yıldızlar kategorilerinde müsabakalar tamamlandı

2019-2020 Yılı Faaliyet takviminde yer alan Okul Sporları Yüzme Yıldızlar ve Küçükler Müsabakaları  tamamlandı.

banner503
Küçükler ve yıldızlar kategorilerinde müsabakalar tamamlandı
15 Ocak 2020 Çarşamba 11:44

banner143
banner134

2019-2020 Yılı Faaliyet takviminde yer alan Okul Sporları Yüzme Yıldızlar ve Küçükler Müsabakaları  tamamlandı.

Müsabaka Sonuçları;

Yıldızlar                                                                                                     

Kızlar 50M Sırt                              Erkekler 50M Sırt            

1-) Beliz Özdolap                           1-) Arda Efe Öztoprak

2-) Berru Paşaoğlu                          2-) Ramazan Şımarmaz

3-) Öykü Ceylan                             3-) Yağız Turan

4-) Eylül Bilgili                              4-) Emir Yağmur
Kızlar 50M Serbest                        Erkekler 50M Serbest

1-) Beliz Özdolap                           1-) Arda Efe Öztoprak

2-) Öykü Ceylan                             2-) Selim Eke

3-) Berru Paşaoğlu                          3-) Emir Yağmur

4-) Duru Kadıoğlu                          4-) Ege Alabaş

Kızlar 100M Serbest                      Erkekler 100M Serbest

1-) Beliz Özdolap                           1-) Arda Efe Öztoprak

2-) Öykü Ceylan                             2-) Yağız Turan

3-) Eylül Bilgili                              3-) Selim Eke

Erkekler 200M Kelebek

1-) Tuğra Okşar

Erkekler 200M Karışık

1-) Kaan Civan

2-) Tuğra Taşpınar

Erkekler 400M Serbest

1-) Tuğra Okşar

Küçükler                                                                                        

Kızlar 50M Sırt                               Erkekler 50M Sırt            

1-) Ada Selin Altundağ                  1-) Ege Alabaş

2-) Öykü Ballan                              2-) Eyüp Kaan Saygın

3-) Ece Beren Güven                     3-) Berkay Ergen
Kızlar 50M Serbest                         Erkekler 50M Serbest   

1-) Ada Selin Altundağ                  1-) Nazım Enes Öztürk

2-) Zilan Çelik                                2-) Abdullah Efe Kahraman

3-) Nazlı Çetinkaya                        3-) Emir Alp Kamber

4-) Tuana Birge                              4-) Berkay Ergen

Kızlar 100M Serbest                       Erkekler 100M Serbest

1-) Ada Selin Altundağ                  1-) Nazım Enes Öztürk

2-) Öykü Ballan                              2-) Abdullah Efe Kahraman

Kızlar 200M Karışık                       Erkekler 400M Serbest

1-) Beliz Özdolap                          1-) Nazım Enes AKtürk

2-) Ada Selin Altundağ                  2-) Ramazan Berke Şımarmaz

Kızlar 50M Sırt                                                 

1-) Beliz Özdolap                            

2-) Berru Paşaoğlu                         

3-) Öykü Ceylan                                             

4-) Eylül Bilgili                                   


Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.