banner461
banner195

Nevşehir 1.Amatör Kümede 3 Takım Çekiliyor

Nevşehir’de Ekim ayı içerisinde başlatılması planlanan 1. Amatör küme futbol ligine yeni bir düzenleme yapılması gündemde.

Nevşehir 1.Amatör Kümede 3 Takım Çekiliyor
24 Ağustos 2014 Pazar 11:11

banner143
banner134

1.Amatöre Yeni Düzenleme

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de Ekim ayı içerisinde başlatılması planlanan 1. Amatör küme futbol ligine yeni bir düzenleme yapılması gündemde.

Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu İl Başkanı Mustafa Avcı, birinci amatör kümede mücadele etmesi planlanan Nevşehir Üniversitesi, Sağlık Spor ve Suvermez Kale Spor takımlarının lige katılmamaları durumunda yeni bir düzenlemenin yapılabileceğini belirtti.

Söz konusu takımlardan Nevşehir Üniversitesi futbol kulübünün fesih kararı aldığını, Sağlık ve Suvermez Kale Spor takımlarının ise bir takım sorunlar nedeniyle lige katılamayabileceklerini söyleyen ASKF Başkanı Mustafa Avcı, Futbol federasyonundan gerekli izinlerin alınması durumunda bu yıl birinci amatör küme futbol liginin tek grup halinde oynanabileceğini dile getirdi.

Konuyla ilgili futbol kulüpleri yöneticileri ile istişarelerde bulunduktan sonra bir karar verileceğini belirten Avcı, muhtemelen 2 hafta süre içerisinde konunun çözüme kavuşturulacağını da sözlerine ekledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
savruk - 4 yıl önce
kulüplerkapanıyoda sen neişyapıyon federasyonda bidepişkince demeçveriyon kulüpleredestekolalımdemiyon yazıklarolsun nezamandanbellide federasyonbaşkanlığıyapıyon?
Avatar
antrenör - 4 yıl önce
o zaman 2.amatör kümede gruplarında 2.olan takımları almalı lazım bu takımların yerlerine.isabetli bir karar olur.zaten takım sayısı az.kalite iyice düşer..hiç olmassa bu takımları 1.amatör kümeye alıp canlılık getirmek lazım...
Avatar
futbolcu - 4 yıl önce
tek grup çokda cazip olmaz.daha değişik bir çözüm olabilir.
mesela 2.amatör kümeyi 2.likle bitiren takımlara teklif götürülebilir.o takımlar alınabilir.
Avatar
futbolcu ahmet - 4 yıl önce
zaten nevşehirde futbolmu oynanıyorki.2.kümede aynı1.kümede.hakemler tam bir felaket..saha görevlileri öyle.her yer felaket zaten.oynanmasın bundan iyi hiç olmassa masraf yapmaz takımlar.yazık giden paralara..