banner461

Nevşehir 2000 Evler’de İnşa Edilecek

Ak Partili Nevşehir Milletvekilleri Ahmet Erdal Feralan, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider’in kentimizin ihtiyaç duyduğu eksiklerin giderilmesi ilimizin yeni kazanımlar elde etmesi adına yapmış oldukları çalışmalardan bir tanesi de spor alanları eksikliğini gidermek, gençlerimize sporun her branşında spor yapabilme imkânı sunacak olan bir sporcu Fabrikasının ilimize kazandırılması çalışmaları sonuç verdi.

banner503
Nevşehir 2000 Evler’de İnşa Edilecek
16 Temmuz 2014 Çarşamba 17:35

banner143
banner134

 2000 Evler’de İnşa Edilecek

NEVŞEHİR(MHA) Ak Partili Nevşehir Milletvekilleri Ahmet Erdal Feralan, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider’in kentimizin ihtiyaç duyduğu eksiklerin giderilmesi ilimizin yeni kazanımlar elde etmesi adına yapmış oldukları çalışmalardan bir tanesi de spor alanları eksikliğini gidermek, gençlerimize sporun her branşında spor yapabilme imkânı sunacak olan bir sporcu Fabrikasının ilimize kazandırılması çalışmaları sonuç verdi.

Milletvekilleri ile Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer’in gayret ve çabaları sonucu ilimize kazandırılacak olan Sporcu Fabrikası projesinin önümüzdeki günlerde hayata geçirilmesi planlanıyor.

İlkokul çağından lise çağına kadar tüm öğrencilerin ücretsiz faydalanabileceği tesislerin yaklaşık 5 Milyon TL ile 2014 yılı içinde ihalesinin yapılması ve 2 yıl içinde tamamlanması planlanıyor.

Güreşten jimnastiğe, basketboldan voleybola kadar tüm spor branşlarına uygun salonlarını bünyesinde barındıracak olan tesis, 7 gün 24 saat açık olacak ve gençlerin önemli bir ihtiyacını karşılayacak.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
cevher dudayevli - 6 yıl önce
nevşehir de 2000 evlerden başka mahalle yok mu?
Avatar
yok - 6 yıl önce
Cok onemli li bi is ya
Avatar
Öneri - 6 yıl önce
şehre bir tane böyle bir tesis yapacağınıza her mahalleye hatta her parkın içime spor alanları yapsanız memlekette çocuklar oynayacak yer bulur , yollarda maç yapıyor çocuklar ...
Avatar
Her hizmet 2000 evlere - 6 yıl önce
spor yapmak için sanayi toki den kalkıp teee 2000 evlere mi gideceğiz...dolmuş 40 dakikada varıyor zaten dura kalka...1750 lira olmasıda bir caba...