banner461
banner195

Nevşehir Amatör Küme’de İlginç Erteleme

Nevşehir birinci amatör küme futbol liginde bu hafta bir maç ilginç bir şekilde ertelendi.

Nevşehir Amatör Küme’de İlginç Erteleme
02 Aralık 2013 Pazartesi 19:14

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir birinci amatör küme futbol liginde bu hafta bir maç ilginç bir şekilde ertelendi.

Edinilen bilgiye göre; 01 Aralık 2013 Pazar günü Acıgöl ilçesine bağlı Karapınar beldesinde oynanacak olan müsabakaya emniyet güçleri sevk edilmeyince maç oynanamadı.

Karapınar Belediye Spor ile Ürgüp Spor takımları arasında oynanması gereken maçın önümüzdeki günlerde belirlenecek bir tarihte tekrarlanacağı ifade edilirken, Pazar günü Nevşehir Spor GK’nün gazi stadında oynadığı maçta olayların çıkma ihtimaline karşın emniyet güçlerinin bu maça kaydırılması nedeniyle Karapınar – Ürgüp maçına emniyet güçlerinin sevk edilemediği bildirildi. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ürgüplü - 4 yıl önce
aman ne güzel bir acıklama macta olay cıkar diye polis ler o maca yogunlaşmış -))) amatör külüplerde para basıyor ertelenen mac ın bir takıma en kötü 500 tl zararı var bilgilerinize
Avatar
kapadokya - 4 yıl önce
mac ertelendi hakemler giderken polislerle karşılaştı ve polisler iyi yapmışın herkesin işi gücü var demeside cabası ayrıca cim sahanın arkasında bulunan basketbol sahasının orda 3 ekip otosunun yan yana durması ve 8 10 polis arkadaşın cekirdek citlemeleride görülmeye degerdi...
Avatar
ceto - 4 yıl önce
emniyetin gelmemesi dogru fakat..macın yeri yanlış yazılmış karapınar kasabası degil 3 nolu çim sahada oynanmadı emniyet gelmedigi için...bilgilerinize..
Avatar
mehmet hemit - 4 yıl önce
ilginç olan erteleme değil bu sebeble yapılan haberdir