banner461

Nevşehir Belediyespor Yönetiminden Barış Durgun'a Ziyaret

Nevşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Esat Özaltın ve yönetim kurulu üyesi Muhammed Fevzi Aygün Nevşehir 2. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı ve Adli Yargı Komisyon Başkanı Barış Durgun'u makamında ziyaret ederek yeni görevlerinde başarılar diledi.

banner503
Nevşehir Belediyespor Yönetiminden Barış Durgun'a Ziyaret
16 Ekim 2020 Cuma 17:24

banner143
banner134

Nevşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Esat Özaltın ve yönetim kurulu üyesi Av. Muhammed Fevzi Aygün, Nevşehir 2. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı ve Adli Yargı Komisyon Başkanı Barış Durgun'u makamında ziyaret ederek yeni görevlerinde başarılar diledi.

Ziyaret sonunda Kulüp Başkanı Esat Özaltın ve Aygün Nevşehir Adli Yargı Adalet Komisyonu ve Ağır Ceza Başkanı Barış Durguna üzerinde ismi yazılı elli numaralı Nevşehir Belediyespor formasını hediye ederek, hafta sonu oynanacak olan Nevşehir Belediye spor – Diyarbekirspor AŞ maçına davet ettiler.

Nevşehir Adli Yargı Adalet Komisyonu ve Ağır Ceza Başkanı Barış Durgun ise Nevşehir'de görev yapmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, nazik ziyaretlerinden dolayı Nevşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Esat Özaltın Ve yönetim kurulu üyesi Av. Muhammed Fevzi Aygün’e teşekkür ederek 3. Lig 1. Gurupta mücadele eden Kırmızı beyazlı ekibe de başarılar diledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.