banner461
banner195

Nevşehir de Hentbol Şöleni

Nevşehir Damat İbrahim Paşa Spor Salonunda, 2 ve 3 nolu çim sahalarında , İlçelerdeki Spor Salonları her zaman olduğu gibi 2014-2015 Eğitim Öğretim yılında okul sporları, gruplar , yarı finaller ve final müsabakaları ile bir çok spor branşına ev sahipliği yapacaktır.

Nevşehir de Hentbol Şöleni
25 Mart 2015 Çarşamba 12:58

banner143
banner134

               Nevşehir Damat İbrahim Paşa Spor Salonunda, 2 ve 3 nolu çim sahalarında , İlçelerdeki Spor Salonları her zaman olduğu gibi 2014-2015 Eğitim Öğretim yılında okul sporları,  gruplar , yarı finaller ve final müsabakaları ile bir çok spor branşına ev sahipliği yapacaktır. Şimdide Hentbol müsabakaları ile dolu bir hafta Nevşehirli Sporseverlerimizi bekliyor.

            26-27 Mart tarihleri arasında Okul Sporları Hentbol Yıldız Kız Erkek İl Birinciliği Müsabakaları  U.H. Çankaya ,Derinkuyu,H.Lütfü Pamukçu,İcik,Damat İbrahim Paşa,Acıgöl 4 Temmuz,Tepeköy,Yazıhöyük Okullarının katılımı ile saaT 09:30 da başlayarak Damat İbrahim Paşa Spor Salonunda oynanacaktır.

            Ayrıca İlimizde 2-5 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Hentbol Grup Yarı Final Müsabakalarımız 8 erkek takımı (Aksaray ,Kahramanmaraş , Hatay , Kırşehir  ,Bartın ,Ankara  ,Adana ,Rize) ve 8 kız takımının (Kahramanmaraş , İzmir ,Hatay  ,Kırşehir , Iğdır  ,Kayseri ,Adana  ,Ankara) katılımı ile gerçekleşecektir. 1 Nisan Çarşamba Günü Saat 17:00 da Spor Kompleksi içerisinde yer alan Gençlik Merkezinde teknik toplantısı yapılacaktır.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.