banner461

Nevşehir'de köy okullarının gönüllü 'boyacıları'

Nevşehir Gençlik Merkezi çalışanlarımız ve gönüllü gençlerimiz ile birlikte Çakıllı Köyü Şehit Kasım Poyraz İlkokulu’nda okulun öğrencileriyle birlikte okul boyama etkinliği gerçekleştirdik.

banner503
Nevşehir'de köy okullarının gönüllü 'boyacıları'
02 Ekim 2020 Cuma 16:03

banner143
banner134

Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Gençlik Merkezi gönülleri, hazırladıkları sosyal sorumluluk projesi kapsamında köy okullarını boyuyor.

Nevşehir Gençlik Merkezi çalışanlarımız ve gönüllü gençlerimiz ile birlikte Çakıllı Köyü Şehit Kasım Poyraz İlkokulu’nda okulun öğrencileriyle birlikte okul boyama etkinliği gerçekleştirdik.

Sosyal sorumluluk projeleri kapsamında düzenlenen etkinlikte Gençlik Merkezi, Çakıllı Köyü Şehit Kasım Poyraz İlkokulu’nda eğitim gören öğrenciler ile birlikte okul boyama etkinliği yaptı. Çakıllı Köyü İlkokulu ve Gençlik Merkezi ile birlikte sosyal projeye imza atan öğrencilerin, çok mutlu oldukları görüldü.

  İl Müdürümüz Özdemir “ Sosyal sorumluluk projeleri kapsamında Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak ilçemizden uzakta olan köylerimizden bir tanesi olan Çakıllı Köyü Şehit Kasım Poyraz İlkokuluna bugün ziyarette bulunduk. Gönüllü gençlerimiz ve Gençlik Liderlerimizle bir boyama etkinliği yaptık. Çocuklarımızla birlikte olduk, öğrencilerimiz ile birlikte keyifli anlar geçirdik. Gönüllü gençlerimizin sosyal projelere katılarak sorumluluk hissetmelerini istiyoruz” dedi.

  Okul Müdürü Hasan Hüseyin Gülmez, “Bizlerde Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Muhsin Bey’e, gençlik merkezi çalışanlarına ve genç arkadaşlara okulumuz adına çok teşekkür ediyoruz. Sosyal sorumluluk projesi çerçevesinde okulumuzu düşünerek bizler için buraya kadar gelip okulumuzu güzelleştirmek adına yapmış oldukları çalışmalarla hem bizleri hem de öğrencilerimizi mutlu ettiklerini ifade etmek istiyorum. Bizlere bu katkılarından dolayı şükranlarımızı sunuyoruz, hem de okulum adına çok çok teşekkür ediyoruz.  ” dedi.

  Ziyaretin devamında Gençlik Merkezimizin Çakıllı Köyünde okuyan öğrenciler için hazırladıkları sürpriz hediye paketleri sınıflardaki sıralara bırakıldı. Yine İl Müdürlüğümüz tarafından hazırlanan çeşitli spor malzemeleri İl Müdürümüz Muhsin Özdemir tarafından Okul Müdürlüğüne teslim edildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.