banner461
banner195

Nevşehir Eğitim ve Gençlik Spor Kulübü Futbol Takımı Kahvaltıda Buluştu.

Takıma yeni katılanlarla birlikte, geçmiş yıllarda kulüpte futbol oynayan oyuncuların kaynaşmasına, Kapadokya Nevşehir Masterlar takımıda katılarak abi – kardeş ve sporun güzelliğine katkıda bulundular.

Nevşehir Eğitim ve Gençlik Spor Kulübü Futbol Takımı Kahvaltıda Buluştu.
02 Aralık 2015 Çarşamba 10:10

banner143
banner134
 Nevşehir Eğitim ve Gençlik Spor Kulübü futbol takımı kahvaltıda buluştu. Takıma yeni katılanlarla birlikte, geçmiş yıllarda kulüpte futbol oynayan oyuncuların kaynaşmasına, Kapadokya Nevşehir Masterlar takımıda katılarak abi – kardeş ve sporun güzelliğine katkıda bulundular.

 Nevşehir Eğitim ve Gençlik Spor Kulübü bu yılda ilimizde 2. Amatör kümede yerini almak için çalışmalarına bu kahvaltı ile start vermiş oldu. Nevşehir Eğitim ve Gençlik Spor Kulübü başkanı Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın, bütün amaçlarının sporun toplumsal kaynaşmamıza, bir olmamıza velhasılı NEVŞEHİR olmamıza aracı olmasını sağlamak.

 Taşğın,bu çalışmalarımızda bizden emeğini esirgemeyen, bizim çalışmalarımızın vücut bulmasında katkıda bulunan Nevşehir ARAS Kargo Acente sahibi Ali Erçin ve Ramazan Başbuğ ağabeylerimize teşekkür ederim dedi.

Spor; insana güzel bakmanın başka bir kapısıdır..


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.