banner461
banner195

Nevşehir Gazi stadı 3. Lig'e hazırlanıyor

Yeni sezona 2.Lig parolası ile girmeye hazırlanan Nevşehir Belediye Spor ’un bu sene karşılaşmalarını oynayacağı Gazi Stadı, TFF 3. Lig'e uygun hale getiriliyor.

Nevşehir Gazi stadı 3. Lig'e hazırlanıyor
06 Temmuz 2018 Cuma 13:16

banner143
banner134

Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Nevşehir Belediye Spor'un maçlarını oynayacağı Gazi Stadı'nı, TFF. 3. Lig'e uygun hale getirmek için çalışmalara başladı.

Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Gazi Stadyumun da onarım, tadilat ve bakım çalışmaları son hızla devam ediyor. Yapılan çalışmalarla Gazi Stadımız, 3.Lig standartlarına uygun hale getiriliyor.

Yeni sezona 2.Lig parolası ile girmeye hazırlanan Nevşehir Belediye Spor ’da kulüp sosyal tesisleri bakımdan geçiriliyor. Ok yaydan çıktı bir kere, Yeni sezonda herşey 2.Lig için.

Futbolcuların lojmanlarının da bulunduğu Nevşehir Belediyespor Nar Tesislerinde  başlatılan köklü tadilat ile binaya adeta hayat verilmekte.

Nevşehir Belediyesinin de desteği ile kırmızı beyazlı yöneticiler tarafından başlatılan tadilat çalışmalarında binanın kapı pencereleri kasaları ile birlikte,çatı işleri ve futbolcuların kaldığı odalar elden geçirilmekte.

Kulüp Başkanı Yusuf Kaya kulüp tesislerindeki tadilat  çalışmalarını yerinde takip ederken ”Nevşehirspor’a yakışır bir tesis oluşturmaya çalışıyoruz. Tesisimizin profosyonel liglere ve sporcularımıza uygun şartların sağlanmasına azami gayret ediyoruz” şeklinde konuşurken yenilenen tesisler sezon hazırlıklarına yetiştirilmesine çalışılıyor. Kulüp sosyal paylaşı sitesinden yapılan açıklamada ise; "2. Lig yolunda Nevşehir Belediye Spor olarak Nar Tesislerimizi moderleştirmek için gece - gündüz çalışıyoruz... Bu konuda Nevşehir Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü ile Nevşehir Belediyesi ortak çalışma içerisinde bulunmaktadır. Belirlenen eksiklikler hızla tamamlanıyor / tamamlanacak " açıklamasında bulunuldu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.