banner461
banner195

Nevşehir Gençlik Merkezlerine 8 Bin Kişi Üye

Nevşehir’de Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren gençlik merkezlerine üye sayısı her geçen yıl artıyor.

Nevşehir Gençlik Merkezlerine 8 Bin Kişi Üye
02 Eylül 2014 Salı 20:26

banner143
banner134

 Gençlik Merkezlerine 8 Bin Kişi Üye

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’de Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren gençlik merkezlerine üye sayısı her geçen yıl artıyor.

Edinilen bilgiye göre; Nevşehir Merkez, Ürgüp, Avanos ve Gülşehir ilçelerinde bulunan gençlik merkezlerine üye sayısının yıl sonuna kadar ciddi oranda artması bekleniyor.

İl Müdürlüğü verilerine göre; Nevşehir ili genelindeki gençlik merkezlerine üye sayısı şu an itibariyle 8 bini aştı. Önümüzdeki günlerde ilimiz merkezinde yeni gençlik merkezinin faaliyete geçirilmesi ile birlikte gençlik merkezine üye sayısının il merkezinde daha da artacağı gözleniyor. Gençlerin boş vakitlerini spor başta olmak üzere değişik etkinliklerle değerlendirmelerine zemin tanıyan Gençlik Merkezlerindeki üyelerden bin 500’ünün aktif üye olduğu bildirildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Göz Boyama - 4 yıl önce
il dışında olanı, merkeze bir kere gelmiş olanı üye yapıpta şu kadar üyemiz var diyerek milleti kandırmaya yeltenmek ne kadar doğru? 1.500 aktif üye varmış. kuyruklu yalan aktif üye sayısı 50 kadardır. aktif üye ne demek bilmiyorsanız öğrenin. gençlik merkezi güzel bir projedir ama iş bilmeyenler saolsun sayelerinde gereken fayda sağlanamamıştır.
Avatar
karalama - 4 yıl önce
Birakın kardeşim su CHP zihniyetini yapılan bir işe de el sağlıklığı dileyin.meyve veren ağacı taşlamayın.