banner461
banner195

Nevşehir GK U 16 Şampiyon oldu.

Türkiye genelinde düzenlenen 16 yaş gurubu Şampiyonasında Nevşehirde Türk Telekom ile Nevşehir GK Spor un final müsabakasın da gülen taraf Nevşehir GK Spor oldu.

Nevşehir GK U 16 Şampiyon oldu.
18 Mayıs 2015 Pazartesi 13:25

banner143
U-16’nın Şampiyonu Nevşehir Spor GK
İlgili Galeriye Git
banner134
Nevşehir GK U 16 Şampiyon oldu.Türkiye genelinde düzenlenen 16 yaş gurubu Şampiyonasında Nevşehirde Türk Telekom ile Nevşehir GK Spor un final müsabakasın da gülen taraf Nevşehir GK Spor oldu.

Zorlu zaman zamanda agresif geçen maçta Türk Telekom iki sefer öne geçmesine rağmen özellikle ikinci yarısı kıran kırana geçen maçta sabırlı ve disiplinli oynayan NEVŞEHİR GK SPOR son dakikalarda attığı golle NEVŞEHİR U 16 ŞAMPİYON u oldu.

Mahmut Sami Akyüz hocanın talebeleri Hafta içi Mersin de başlayacak olan bölge elemelerine katılarak NEVŞEHİR i U 16 da temsil edecekler. www.fibhaber.com olarak Bizlerde gençlerimizi tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

Şimdi gelin birlikte Şampiyonun öyküsünü foto galerimizdeki maçtan ilginç enstantaneleriyle bir kez daha yaşayalım...Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Taraftar - 3 yıl önce
Bravo gençler başarınızı tebrik ederiz
Demekki alt yapı iyi gidiyor. gençler
Belli süre sonra NEVŞEHİRSPOR'DA
Oynayacaklar.tekrar tebrikler.....
Avatar
mehmet - 3 yıl önce
tebrik ederim güzerl başarı ama bu böyle olmaz 3 mac sonunda şampiyon olunup gidilen diyer illerde yapılan maclarda avaraj takımı olarak geri dönüyoruz nevsehirde fazla takım yok ise en azındanb gencleri deplasmanlı 2 şer mac yaptırın ki gencler daha cok mac oynasın ilcelerde de yeşil sahalarımız mevcut ilgililere duyrulur..