banner461
banner195

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi öğrencileri, ‘Spor Tırmanış 1. Ayak Büyükler Hız Şampiyonası’nda 1.lik ve 2.lik elde etti.

Türkiye Dağcılık Federasyonu tarafından organize edilen ‘Spor Tırmanış 1. Ayak Büyükler Hız Şampiyonası’ Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi ev sahipliğinde Spor Merkezinde gerçekleştirildi

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi öğrencileri, ‘Spor Tırmanış 1. Ayak Büyükler Hız Şampiyonası’nda 1.lik ve 2.lik elde etti.
16 Şubat 2017 Perşembe 17:09

banner143
banner134
Türkiye Dağcılık Federasyonu tarafından organize edilen ‘Spor Tırmanış 1. Ayak Büyükler Hız Şampiyonası’ Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi ev sahipliğinde Spor Merkezinde gerçekleştirildi. Şampiyonaya Nevşehiri ve Üniversitemizi temsilen, Üniversitemiz Gençlik ve Spor Kulübü aynı zamanda Üniversitemiz Eğitim Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Eğitimi Bölüm öğrencileri Gülşah Selçuk, Şeyma Küçük, İsmail Öztürk ve Sercan Sağır katıldı.

Şampiyonada büyük başarı gösteren öğrencilerimiz Gülşah Selçuk ve Şeyma Küçük bayanlarda 1.lik ve 2.lik, erkeklerde ise İsmail Öztürk ve Sercan Sağır 1.lik ve 2.lik elde ederek madalya kazandı. 

Öğrencilerimizi şampiyonada elde ettikleri başarılarından dolayı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

 

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.