banner461
banner195

Nevşehir H.Bektaş Veli Üniversitesi Basketbol Takımına Moral Yemeği

Türkiye Kadınlar Basketbol 2. Liginde mücadele eden Nevşehir Üniversitesi Basketbol takımı oyuncuları ve yöneticileri moral yemeğinde bir araya geldi.

Nevşehir H.Bektaş Veli Üniversitesi  Basketbol Takımına Moral Yemeği
14 Kasım 2013 Perşembe 23:23

banner143
banner134

Boyacı ailesinden Nevşehirli işadamı Mehmet Boyacı’nın tertip ettiği ve şehrin spor kültürüne katkı sağlayacağını düşünerek hareket edip sponsor olduğu yemekli toplantıda birlik ve beraberlik rüzgarı esti.

Sezonun ilk iki karşılaşmasında Harran Üniversitesi ve Yalova spor takımlarını yenerek lige iyi bir başlangıç yapan basketbol takımı bu hafta sonu gurubun lideri İzmir Büyük Şehir Belediye spor takımını ağırlayacak. Şehrin spor kültürünün artması, birlik ve beraberlik duygularının daha da pekişmesi ve Nevşehir değerine destek olunması gerektiğini ifade eden İşadamı Mehmet Boyacı, “Nevşehir Üniversitesi bu şehrin en önemli dinamiklerinden birisidir. Bu şehirde yaşayan bir birey olarak gücümüz oranında bu değere değer katmaya çalışan bütün kurumlara sahip çıkarak destek olmalıyız. Derdimiz Nevşehir’in daha da büyüyerek gelişmesi. Bu konuda Nevşehir Üniversitesi yaptığı çalışmalarla Nevşehir’i yerelden ulusala taşıyor. Nevşehir’in her anlamda gelişimine katkı sağlayan özellikle spor kültürüne katkı yapan bütün kurumlara teşekkür etmemiz gerekiyor. Basketbol kulübümüze ve değer katan bütün kulüplerimize başarılar diliyor, Nevşehir’e kattıkları değerlerden dolayı teşekkür ediyorum” dedi. Nevşehir Üniversitesi Gençlik Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı  Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın, Okur Masterler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Levent Güneş ve yönetim kurulu üyeleri, basketbol takımının teknik sorumlusu Mustafa Yarılı, Genel Menajer Ahmet Köksal, kondisyoner İsa Demir, basketbol takımının diğer kondisyoner hocaları, üniversite futbol takımının teknik sorumlusu Tarkan Güney ve basketbol takımı oyuncularının katıldığı yemekli toplantı oldukça sıcak ve samimi bir havada geçti. Nevşehir Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın, büyüyen ve gelişen Nevşehir’e sahip çıkan ve destek olan herkese teşekkür etmemiz gerekiyor. Birlikte yürümek ve ortak değere sahip çıkmak tam olarak bu olsa gerek. Basketbol takımımızı göstermiş oldukları performanslarından dolayı tebrik etmem gerekiyor. Ama daha da önemlisi bu güzel değere şehir olarak sahip çıkmak bizler için çok önemli. Şehrin kültür yapısının bunu anlaması ve algılamasını önemsiyoruz. İşadamı Mehmet Boyacı kardeşimiz bu değere moral yemeği düzenleyerek katkı sağlamıştır. Burada önemli olan yemek değil, birlik ve beraberlik duygularının paylaşılması ve bu şehrin değerine birlikte sahip çıkılmasıdır. Bu değer paylaşımının daha da büyümesini ve gelişmesini temenni ediyor, Nevşehirli kardeşimiz Mehmet Boyacı’ya teşekkür ediyorum” dedi.     


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.