banner461
banner195

Nevşehir TÜFAD Şubesi Futbol Yaz Okulları Başlıyor…

Türkiye futbol Antrönerler Derneği Nevşehir Şubesi Başkanı Kenan Gerçeker yaptığı açıklamasında TÜFAD şubemiz 50.Yıl kutlamaları çerçevesinde Nevşehir ilinde Yaz futbol okulu açmıştır dedi.

Nevşehir TÜFAD Şubesi Futbol Yaz Okulları Başlıyor…
13 Haziran 2013 Perşembe 12:04

banner143
banner134

 Gerçeker,Nevşehir Gençlik Spor İl Müdürlüğümüzün açmış olduğu yaz futbol okullarına antröner desteği sağlamıştır.Amacımız Türk futboluna ve ilimiz Nevşehir futboluna katkı sağlamak ve yeni değerleri kazandırmaktır.Bu vesile ile Belgeli bilgili futbol antrönerleri nezaretinde Türkiye Futbol Antrönerler Derneğimizin Türk futboluna temel kazandırmak için çıkartmış olduğu 15 yaş altı eğitim kitabı kılavuzundan faydalanılarak Futbol eğitim ve öğretimi yapılacaktır dedi.

Türkiye futbol Antrönerler Derneği Nevşehir Şubesi Başkanı Kenan Gerçeker bir önemli hatırlatmada bulunurak Ailelerimizin çocuklarını yaz futbol okullarına gönderirlerken özellikle Diplomalı ve belgesi olan yeterliliği olan hocaların nezaretinde yapılan kurslara göndermelerini ve takip etmelerini bekliyoruz.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hocaların hocası - 6 yıl önce
bu şehi̇rde sadece 10 ki̇şi̇mi̇ hocaymiş...tüfad bunlari neye göre seçmi̇ş?paranin peşi̇nmdeler anlaşilan..daha şi̇mdi̇den tüfad ayrimcilik yapiyor...
sporcu eği̇ti̇mi̇ böyle olmaz..