banner461
banner195

Nevşehir Üniversitesi İlk Deplasmanında…

2013 – 2014 Beko Basketbol Kadınlar 2. Liginde Nevşehir’imizi temsil eden Nevşehir Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü geçen hafta Harran üniversitesi galibiyetle başladığı sezonun 2. Maçını oynamak üzere Yalova’ya hareket etti.

Nevşehir Üniversitesi İlk Deplasmanında…
08 Kasım 2013 Cuma 11:14

banner143
banner134

 Sezonun ilk deplasman maçını, 9 Kasım Cumartesi günü Yalova Vip sporla Yalova’da yapacak takımımıza başarılar dileyen Rektörümüz Prof Dr. Filiz Kılıç, Nevşehir’imizin her alanda olduğu gibi sportif alanda da kalkınması için üzerimize düşeni yapmaya devam edeceklerini belirtti.

Nevşehir Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın, yapmış olduğu açıklamada, önceliklerinin ulusal ve uluslara arenada Nevşehir’in hak ettiği yeri alması olduğunu belirtti. Bu başarıyı elde etmek için şehir olarak bir bütün halinde hareket etmenin önemli olduğunu belirtti. Yalova’dan başarı ile dönmek için bütün hazırlıkların tamamlandığını belirten takımın hocası Mustafa Yarılı, daha yolun başındayız Üniversitemizin ortaya koyduğu vizyon ve strateji ile bunu başaracaklarını belirtti.    


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.