banner461
banner195

Nevşehir Üniversitesinden Spora Bir Destek Daha

Nevşehir Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları, Adana’da düzenlenecek olan Kulüplerarası Kros Ligi Eleme Müsabakalarına katılacak.

Nevşehir Üniversitesinden Spora Bir Destek Daha
11 Ocak 2013 Cuma 12:32

banner143
banner134

 Nevşehir’in sportif tanıtımında üzerine düşen görevi en üst düzeyde yerine getiren Nevşehir Üniversitesi, bünyesinde kurduğu Gençlik ve Spor Kulübü ile amatör ve profesyonel düzeyde her türlü sportif faaliyete katılarak başarılar elde etmeye devam ediyor.

 

Nevşehir Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü, 12 Ocak 2013 tarihinde Adana’da düzenlenecek olan ve ülke genelinden yaklaşık 2000 sporcunun katılacağı Kulüplerarası Kros Ligi Eleme Müsabakalarına Nevşehir’i temsilen 10 sporcuyla katılacak. Gerçekleştirilecek olan müsabaka sonrası ilk 15’e giren kulüpler 9 Şubat’ta Antalya’da ve 16 Mart’ta ise  Aydın Kuşadası’nda düzenlenecek final kademesinde mücadele verecek.

 

 Gerçekleştirilecek olan şampiyonada Nevşehir’i ve Nevşehir Üniversitesini en iyi şekilde temsil etmeyi amaçladıklarını söyleyen Nevşehir Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü Atletizm Antrenörü Resul Köstekçi, “12 Ocak’ta Adana’da düzenlenecek olan Kulüplerarası Kros Ligi Şampiyonasına İlimizi ve Üniversitemizi temsilen 10 sporcumuzla katılıyoruz. Buradan güzel dereceler elde ederek gerek ilimizi gerekse üniversitemizi en iyi şekilde temsil edeceğiz” dedi.

 

 Köstekçi ayrıca, spora ve sporculara büyük önem verdiklerini belirterek, “İlimizde spor kültürünün gelişmesinde desteklerini esirgemeyen Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç ile Gençlik ve Spor Kulübüne,  tüm spor camiası ve sporcularımız adına teşekkür ediyorum” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hakan söyler - 5 yıl önce
nevşehirde sporun tek destekçisi nevşehir üniversitesi bugüne kadar yaptıkları ortada nevşehirspor 3. lige bile çıkamazken bayanlarda 2 . lig basketbol takımı kurdular özden beye ve rektör hanıma nevşehir için yaptıkları bu özverili çalışmalardan ötürü bir nevşehirli olarak çok teşekkür ederim
Avatar
ürgüplü - 5 yıl önce @hakan söyler
evet 2 ligde bir bayan takımı var ama ne üniversite ögrencileirnden nede nevsehirliden bir destek yook geçtigimiz pazar ben ürgüpden izlemeye gelmeme ragmen salon nerdeyse boşdu bir o kadarda soguk .fibhaber birde bu soguk salonlar durumunda bir haber yapsanız çok güzle olur.
Avatar
cevap - 5 yıl önce
ilginiz için çok teşekkürler değerli ürgüplü hemşerim.değelendireceğiz