banner461
banner195

Nevşehir Yarı Olimpik Yüzme Havuzu’nda İkinci İhale

Tamamlandığında Nevşehir’e son yıllarda kazandırılmış olan en önemli spor yatırımlarından biri olacak Yarı Olimpik Yüzme Havuzu’nda yeniden ihale süreci yaşanıyor.

Nevşehir Yarı Olimpik Yüzme Havuzu’nda İkinci İhale
06 Eylül 2014 Cumartesi 23:19

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Tamamlandığında Nevşehir’e son yıllarda kazandırılmış olan en önemli spor yatırımlarından biri olacak Yarı Olimpik Yüzme Havuzu’nda yeniden ihale süreci yaşanıyor.

Edinilen bilgiye göre; söz konusu yarı olimpik yüzme havuzunun inşasını üstlenen yüklenici firma işi tamamlayamadı. Son aşamaya getirilen ve belirlenen süresinin öncesinde teslim edilebileceği ifade edilen havuz ne yazık ki ikinci bir ihale yapılmasına kaldı.

İlimizde yüzme sporlarında Milli Sporcularında yetiştirilmesine imkan sağlayacak olan yarı olimpik yüzme havuzunun hızlı ilerlerken bir den bire durması bu yatırımın tamamlanmasını büyük bir sabırsızlıkla bekleyen gençleri üzdü. Tesisin bugünlerde hizmete açılması beklenirken böyle birden bire durması sporseverleri üzerken önümüzdeki günlerde bu konnuda önemli ve güzel gelişmelerin yaşanması bekleniyor.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.