banner461
banner195

Nevşehir Yaz Spor Okullarına 4 bin 600 Çocuk ve Genç Katıldı

Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından açılan Yaz Spor Okulları 2015-2016 eğitim öğretim döneminin başlayacak olması ile birlikte kapanışı yapıldı.

Nevşehir Yaz Spor Okullarına 4 bin 600 Çocuk ve Genç Katıldı
15 Eylül 2015 Salı 14:33

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından açılan Yaz Spor Okulları 2015-2016 eğitim öğretim döneminin başlayacak olması ile birlikte kapanışı yapıldı.

Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak bu yıl Merkez ve İlçelerde 4 bin 600 ü aşkın çocuğun kayıt yaptırdığı Yaz Spor Okullarında 22 branşta 66 antrenörle beraber kurslar açılarak Spor bilincinin sağlandığı, özgüveni olan sosyal birer bireyler yetiştirmenin amaçlandığı Yaz Spor Okullarında gençlerle birlikte paylaşım ve takım ruhunu aşılayarak eğlenceli bir yaz dönemi geçirmeleri için fiziki ve sosyal gelişimlerine katkı sağlayarak eğitici ve eğlenceli bir yaz dönemi geçirmeleri için her türlü imkan gençler için sağlandı.

Ayrıca engelliler içinde yaz spor okulları açılarak sporun engel tanımadığı bir kez daha gösterilmiş oldu.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Yaz Spor Okullarının açılışından bu yana özverili çalışmalarından dolayı Antrenörlerine ve çocukların spor alanında bilinçlenerek sosyal birer bireyler olarak yetişmeleri için tesislere gelerek antrenmanlarıyla yakından ilgilenen ailelerine teşekkür etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.