banner461
banner195

Nevşehir’de BAL Ligi Maçına İlk Kez Toma Görevlendirildi

Yurt genelinde ve özellikle büyükşehirlerdeki toplumsal olaylara müdahale için görevlendirilen Toma aracı ilimizde ilk kez bir futbol maçında görevlendirildi. Ancak, bu ardacın kullanılmasına gerek kalmadı.

Nevşehir’de BAL Ligi Maçına İlk Kez Toma Görevlendirildi
07 Mart 2016 Pazartesi 13:48

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Yurt genelinde ve özellikle büyükşehirlerdeki toplumsal olaylara müdahale için görevlendirilen Toma aracı ilimizde ilk kez bir futbol maçında görevlendirildi. Ancak, bu ardacın kullanılmasına gerek kalmadı.

Nevşehir Gazi Stadında Pazar günü oynanan Nevşehir Spor GK – Yeşil Kırşehir Spor maçı öncesinde emniyet güçleri maçta çıkabilecek olaylara karşın yoğun güvenlik önlemleri aldı.

Taraftarların maçta bir taşkınlık yapmaması için alınan tedbirler arasında ilimizde ilk kez bir Toma aracının da hazır bulundurulması dikkatleri çekti.

Nevşehir Spor GK ile Yeşil Kırşehir Spor arasındaki gerek ligin ilk yarısında deplasmanda oynanan maçta, gerekse her iki takımın Türkiye Kupasındaki karşılaşmalarında tansiyonunun yüksek olmasını dikkate alan Emniyet güçleri maç öncesinde, esnasında ve sonrasında oldukça yoğun güvenlik önlemleri aldılar.

Maçın Nevşehir Spor GK’nın galibiyeti ile sonuçlanmasıyla birlikte nihayet bu aracın kullanılmasına gerek duyulmadı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
bal ligi - 2 yıl önce
Aklı başında olmayanların eğlencesi