banner461
banner195

Nevşehir'de Kış Spor Kursları Açılacak

Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Kış Dönemi Spor Eğitim Kursları15 Tatilde de İlimizde ‘’ Bu Sömestr Kış Spor Okullarındayım’’ sloganı ile gerçekleştirilecek.

Nevşehir'de Kış Spor Kursları Açılacak
21 Ocak 2016 Perşembe 13:36

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Kış Dönemi Spor Eğitim Kursları15 Tatilde de İlimizde ‘’ Bu Sömestr Kış Spor Okullarındayım’’ sloganı ile gerçekleştirilecek.

2015-2016 Eğitim Öğretim yılı ilk yarı tatil dönemi olan 22 Ocak - 8 Şubat tarihleri arasında Okul Öncesi, İlk, Orta, Lise eğitim kademelerinde bulunan ve spor çağındaki öğrencilerimize bu yarı yıl tatil döneminde ilgi duydukları spor dalında; branşında deneyimli, uzman antrenörler eşliğinde spor branşlarının tanıtılıp, spor bilinci kazandırılarak aktif dinlenmiş olarak eğitim – öğretim dönemine başlamaları amaçlandı. Voleybol, Hentbol, Jimnastik, Masa Tenisi, Badminton, Taekwondo, Güreş,  Judo, Boks, Atletizm, Bisiklet, Basketbol, Halter, Yüzme branşlarında açılacak olan kurslarımız ücretsiz olup aynı zamanda Gençlik Merkezlerimizde de İngilizce, Tiyatro, Bağlama, Gitar, Ney, Diksiyon, Resim, Mozaik, Ebru kursları ücretsiz verilmekle birlikte Bilgisayar, Playstation,  Langırt, Buz Hokeyi, Dart gibi çeşitli aktivitelerden ve kütüphaneden ücretsiz yaralanabilirler.

Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak ailelerin çocuklarını Spor Kompleksimize göndererek çocuklarının fiziki ve sosyal gelişimlerine katkı sağlayacak olmasını göz önünde bulundurmalarını, Spor Kompleksimizde kurslarımızın ücretsiz olduğunu belirterek tüm öğrencilerimizi faaliyetlerimizden yararlanmaya bekliyoruz.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.