banner461
banner195

Nevşehir'de Yaz Spor Okulları Başlıyor

Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 05-18 yaş arası çocuk ve gençlere yönelik basketbol, futbol, voleybol, satranç, okçuluk, güreş, hentbol, cimnastik, boks, taekwondo, atletizm, badminton, tenis, masa tenisi, özel sporcular ve bisiklet branşlarında açılan Yaz Spor Okullarına kayıtlar başladı.

Nevşehir'de Yaz Spor Okulları Başlıyor
04 Haziran 2015 Perşembe 14:30

banner143
banner134
 Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü İl ve İlçelerimize kurulan kayıt bürolarımız da“Bu Yaz Mutlaka Spora Başlamalısın” sloganıyla yaz spor okulları kayıtlarımız başladı.


      Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa ÜNLÜER yaptığı açıklamada 2014-2015 Eğitim - Öğretim dönemi sona ermek üzere olmasıyla birlikte gençlerimiz için uzun bir tatil dönemi başlayacaktır. Tatilde zamanlarını uzman antrenörlerimiz eşliğinde en iyi şekilde değerlendirmeleri için velilerimize seslenen ÜNLÜER, çocuklarımız ve gençlerimizin yaz döneminde spora yönlendirilmelerinin fiziksel ve sosyal gelişimlerine katkısı çok büyük olacaktır. Mükemmel bir fırsat olan yaz spor okullarımız binlerce çocuğumuza hizmet verecek şekilde planlanmıştır. Çocuklarımızın daha güçlü ve sağlıklı olarak topluma kazandırılması için Ülkemizde bütün illerde olduğu gibi ilimizde de bu yıl engelli kardeşlerimizde dahil olmak üzere farklı branşlarda açılacak olan yaz spor okullarından  5-18 yaş arası çocuk ve gençlerimiz ücretsiz olarak faydalanacaktır. Velilerimizden İstediğimiz çocuklarımıza kayıt yaptırma konusunda öncülük edip sporu sevdirerek kendilerini sevdikleri spor branşında kanıtlamalarına imkan sağlayıp ders ve sınav yoğunluğunu unutturalım diyerek tüm çoçuklarımızı ve halkımızı kompleksimize davet etti.


 Kayıt Yerlerimiz;                    
              
Damat İbrahim Paşa Spor Salonu Girişindeki Kayıt Bürosu
İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüklerimiz
 Açılacak olan branşlarımız;
Atletizm                   -  Badminton
Basketbol                -  Bisiklet
Boks                         -  Cimnastik
Masa Tenisi             -  Futbol
Güreş                       -  Voleybol     
Hentbol                   -  Taekwondo
Okçuluk                   
Satranç      
Tenis          
Judo
 
 HAYDİ ÇOCUKLAR SPOR KOMPLEKSİMİZE 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.