banner461
banner195

Nevşehir'de Yüzme Sporlarına Olan İlgiyi de Artıracak

Nevşehir’in en modern spor tesislerinden biri olacak Yarı Olimpik Yüzme Havuzunda % 100 seviyesine ulaşıldığı bildirildi.

Nevşehir'de Yüzme Sporlarına Olan İlgiyi de Artıracak
11 Eylül 2015 Cuma 15:08

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir’in en modern spor tesislerinden biri olacak Yarı Olimpik Yüzme Havuzunda % 100 seviyesine ulaşıldığı bildirildi.

Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç’ın temelini attığı ve çok hızlı bir şekilde ilerleyen yarı olimpik yüzme havuzunun fiziki gerçekleşmesi istenilen seviyesinin üzerine çıkarken, tamamlanarak hizmete girmesi durumunda tesis son 10 yılda ilimize kazandırılmış olan en önemli spor yatırımların başında yer alacak.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer, “İlimizde bilindiği üzere turistik tesislerimizin dışında yüzme sporu alanında kullanılabilecek, ilimizden bu dalda faaliyet gösterebilecek, hatta önemli başarılara imza atabilecek sporcularımızın yararlanabileceği bir yüzme havuzu yok. Bu nedenle de bu yatırımı önemsiyoruz. Hizmete girecek olan yüzme havuzumuz ile birlikte çok sayıda yüzme sporlarına ilgi duyan sporcularımız çok büyük bir imkana kavuşmuş olacaklar” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.