banner461
banner195

Nevşehir’e Hizmete Devam

Üniversiteler bulundukları şehirlerin en önemli lokomotiflerinden biridir. Bu gün 13 bin kişiye yaklaşan nüfusu ile birçok ilçesinden büyük olan Nevşehir HBV Üniversitesi ortaya koyduğu vizyon ve stratejisi ile şehrin kalkınmasında önemli rol oynamaktadır.

Nevşehir’e Hizmete Devam
24 Şubat 2014 Pazartesi 09:18

banner143
banner134
 Üniversiteler bulundukları şehirlerin en önemli lokomotiflerinden biridir. Bu gün 13 bin kişiye yaklaşan nüfusu ile birçok ilçesinden büyük olan Nevşehir HBV Üniversitesi ortaya koyduğu vizyon ve stratejisi ile şehrin kalkınmasında önemli rol oynamaktadır. Üniversiteler bulundukların şehirlerin sosyal, kültürel ve ekonomik kalkınmasında, gelişmesinde en önemli vitrinlerden birini oluşturmaktadır. Nevşehir HBV Üniversitesi şehrin kalkınmasında bütünalanlarda olduğu gibi sportif alanda da üzerine düşen görevi ve sorumluluğu Nevşehir’imizin sportif aranada ulusal ve uluslar arası hak ettiği yeri almasında yüklendiği vizyon ve misyon gereği Nevşehir Gençlik ve Spor Kulübü olarak aktif rolünü dün olduğu gibi bugünde ve yarında yerine getirmeye devam edecektir. Bu haftada amatör futbol liginde Kozaklı’da çıktığı müsabakadan galibiyetle dönme başarısını gösterdi. 2. Lig bayanlar basketbolda 2. Yılında playofflara kalarak büyük başarıya imza atan basketbol takımı misafir ettiği güçlü rakibi Ormanspora yenildi.

 Müsabaka sonrası Nevşehir Gençlik ve Spor Kulübü başkanı Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın yaptığı açıklamada, bu şehrin tamamına iyi örnekler gösterme çabamız devam edecektir. Bu doğrultuda desteğini bizden esirgemeyen başta Rektör Prof. Dr. Filiz Kılıç’a, takımlarımızın teknik ekiplerine ve sporcularına, heyecanımızı anlayan ve NEVŞEHİR’imizin hak ettiği yeri alması için desteğini bizden esirgemeyen bütün güzel insanlara sonsuz teşekkürlerimizi sunarım dedi.        

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.