banner461
banner195

Nevşehir'e Merkeze Sentetik Saha Planlaması

Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü geçtiğimiz yıl Hacıbektaş ilçe merkezine yapılan sentetik saha yapımını bu kez İl merkezine de yapmayı planlıyor.

Nevşehir'e Merkeze Sentetik Saha Planlaması
27 Mayıs 2014 Salı 16:39

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü geçtiğimiz yıl Hacıbektaş ilçe merkezine yapılan sentetik saha yapımını bu kez İl merkezine de yapmayı planlıyor.

Spor alt yapı açısından Ülkemizin en şanslı illerinden biri olan Nevşehir’de 2014 yılı içerisinde yeni sahaların yapımı konusunda ödenekler doğrultusunda çalışmaların yapılacağı bildirildi.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer, İl Merkezindeki 3, Avanos ilçesinde 2, Ürgüp ilçesinde 2, Acıgöl, Derinkuyu, Kozaklı, Gülşehir ve Hacıbektaş ilçe merkezlerindeki birer çim sahanın yanında Derinkuyu ilçesine bağlı Suvermez Kasabasında 1, Merkeze bağlı Nar ve Kaymaklı Kasabalarında da 1 olmak üzere toplam 15 çim sahası bulunan Nevşehir’de mevcut sahaların korunması ve bakımı konusunda da çalışmalarda bulunduklarını dile getirdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
antrenör - 4 yıl önce
sahalar var var ama kullanamayınca neye yararki..koymuşlar oraya 2 güvenlikçi..geleni gideni dışarı çıkarıyor.çıkın vay bakım var vay sulama var vay tamir var vay müdür beyin emri gibi bahanelerle gelip takımlara doğru dürüst idman bile yaptırmıyorlar..sonrada nevşehirden futbolcu çıkmıyor diyorlar yada prof ligde takımımız yok diyolar..tabii olmaz..siz önce buna bir çözüm bulunki işler yoluna girsin..
ama suriyelilere bir şey diyemiyorlar..
Avatar
selocan - 4 yıl önce @antrenör
senin giibi sahayı kullanmayı bilmeyenler nerdeyse çim sahaları toprak sahaya cevirecekler.bi şey yapmak için buraya yazmışssın yazı yazı yazmak için sen tesisin kıymetini bilmiyosan güvenlikçi ne yapsın yada kuulllanmayı bilmiyosan...