banner461
banner195

Nevşehir’e Sporcu Fabrikası

Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Türkiye genelinde ses getirecek bir projeyi Nevşehir’de faaliyete geçirmeye hazırlanıyor.

Nevşehir’e Sporcu Fabrikası
19 Şubat 2014 Çarşamba 18:22

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Türkiye genelinde ses getirecek bir projeyi Nevşehir’de faaliyete geçirmeye hazırlanıyor.

Edinilen bilgiye göre; Ak Parti Nevşehir Milletvekillerinin ve Gençlik Spor bakanlığının da desteğiyle ilimizde önümüzdeki günlerde hayata geçirilmesi planlanan çalışma ile Nevşehir’in ulusal ve uluslar arası organizasyonlarda yarışacak sporcu sayısı önümüzdeki yıllarda ciddi oranda artırılacak.

Önümüzdeki günlerde konuya ilişkin bir basın toplantısı düzenlemesi beklenen il müdürü Mustafa Ünlüer’in son birkaç yıl içerisinde ilimize kazandırılan Spor yatırımlarına ek olarak yapılacak olan Sporcu Fabrikasının 2000 Evler mahallesinde temin edilen arazi üzerine kurulmasının düşünüldüğü öğrenildi.

Salon sporlarında mevcut bulunan milli sporcularımızın sayısını birkaç yıl içerisinde ciddi boyata artıracak olan Sporcu fabrikasının detayları önümüzdeki günlerde netlik kazanacak.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
kusküngençlik - 4 yıl önce
tabiki bu işler reklam amaçlı başbakanın ve spor bakanının önünde fotoğraf çektirmeyle oluyorsa
Avatar
sporcu - 4 yıl önce
sporcu fabrikası gençlik spor bakanlığının her ile yaptığı çalışma. bu mustafa ünlüerde hep kendi yapıyomuş gibi reklam yapıyo yazık daha elindekileri yenilesin yönetsin de sıra fabrikaya gelsin