banner461
banner195

Nevşehirli Atlerler Naili Moran Şampiyonasında

Atletizm federasyonu tarafından İzmir ilinde düzenlenen Naili Moran Atletizm Şampiyonasında ilimizi 17 Sporcu temsil ediyor.

Nevşehirli Atlerler Naili Moran Şampiyonasında
13 Haziran 2014 Cuma 17:27

banner143
banner134

 Atletizmciler Naili Moran Şampiyonasında

NEVŞEHİR(MHA) Atletizm federasyonu tarafından İzmir ilinde düzenlenen Naili Moran Atletizm Şampiyonasında ilimizi 17 Sporcu temsil ediyor.

14-15 Haziran 2014 tarihlerinde İzmir İlinde düzenlenecek olan Atletizm Türkiye Şampiyonasında 800 ile 3 bin metrelik mesafelerde yarışacak olan Nevşehirli atletizmciler ilimize şampiyonluklar kazandırabilmek için ter dökecek.

Atletizm Antrenörü Resul Köstekçi, iki gün süreyle İzmir ilinde gerçekleştirilecek olan Naili Moran Türkiye Atletizm Şampiyonasına ilimizden 17 Sporcunun katılacağını belirtti. Bu sporcular arasından Erdem Öz’ün 800 ve 3 bin metrelerde yarışacağını, Anıl Kalaycı’nın ise 3 bin metre de ilimizi temsil edeceğini kaydeden Atletizm Antrenörü Resul Köstekçi, “Sporcularımız yarışmaya çok iyi şekilde hazırlandılar. 17 Sporcu ile katılacağımız bu müsabakalardan 4-5 Türkiye Şampiyonluğu kazanarak ilimize dönmeyi planlıyoruz. Sporcularımız Erdem ve Anıl’ın performanslarından son derece umutluyum” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.