banner461
banner195

Nevşehirli Genç Teknik Adam Ali Çiğdem Ankara'da Başarıya Koşuyor

Nevşehirli Genç teknik adam Ali Çiğdem başkent Ankara'da takımı ilklerspor ile başarıdan başarıya koşuyor...

Nevşehirli Genç Teknik Adam Ali Çiğdem Ankara'da Başarıya Koşuyor
20 Kasım 2014 Perşembe 15:58

banner143
banner134
Nevşehirli Genç teknik adam Ali Çiğdem başkent Ankara'da takımı ilklerspor ile başarıdan başarıya koşuyor... Aslen Nevşehirli olan ve ilk Tedaşsporla başladığı futbola Nevşehir 'de göstermiş olduğu başarılı performansıyla Kırşehirspor başta olmak üzere bir çok kulüpte top koşturmuş Ali Çiğdem faal Futbolculuk yaşamını noktalamasının ardından futbolculuğu gibi şimdide Teknik Direktörlük kariyeriyle de göz kamaştırıyor...

Ankara futbolu bir genç teknik adama daha yüreğini açıyor. Bugün İlklerspor futbol takımının teknik sorumluluğunu üstlenen başarılı çalıştırıcı ilklere imza atmaya devam ediyor.

ONLAR KISA ZAMANDA ANKARA FUTBOLU'NUN GÜNDEMİNE OTURDU

Ankara futbolu bir genç teknik adama daha yüreğini açıyor. Bugün İlklerspor futbol takımının teknik sorumluluğunu üstlenen başarılı çalıştırıcı ilklere imza atmaya devam ediyor. 2. kümeden bir üst lige çıkma başarısı, durmak varmı yok tabi, 1. kümede başarıya devam. Tam 8 maç 8 galibiyet, ne diyelim Ali Çiğdem ve talebelerinin önlemez yükselişine helal olsun diyoruz.

BU FOTOĞRAF NELERİ ANLATMIYOR Kİ ?

Birlikteliğin beraberliğin, sevgi ve saygının başarının temel taşları olduğunu Ankara'nın yeni değeri İlklerspor takımında görebilirsiniz. İşte bu takımda milyarlar oynamıyor, alacağı olan yok, para isteyen oda yok. Onlar futbolu eğlence haline getirmeyi başaran ender takımlarımızdan olsa gerek. Sahaya çıktıklarında sadece futbol oynamayı düşünen bu gençleri, onları antrene eden Ali Çiğdem hocamızı ve tüm yönetim kurulunu tebrik ederken, artık sizlerle futbol daha güzel diyoruz. Evet kaptan Engin'in dediği gibi bizim takım kırmızı beyaz olan Metin hocam. Evet kaptan ben bu takımı pazar günü İlklerspor tesislerinde seyrettim ve keyif aldım, şimdi sizleri daha iyi tanıyorum, yolunuz açık olsun.

haber: metin karagöz/ankara sevdalısı bir adam


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Futbol - 3 yıl önce
Haceli Çiğdem aslı
Avatar
TARKAN GÜNEY - 3 yıl önce
allah yolunu ve bahtini açik etsin. nevşehirli vatandaşlarimizin böyle güzel işlere imza atmasi beni gururlandiriyor. keşke ilimizin tüm branşlarinda antrenörlerimiz başarili işlere imza atsa ve ilimiz takimlarinin başinda çalişsa
Avatar
ali karli - 3 yıl önce
Bide nevsehir spora el atsa.gerci narin havasindanmi suyundanmi bize gelen bitiyorda