banner461
banner195

Nevşehirli Sporculardan Çifte Başarı

3 Ağustos 2014 tarihinde İstanbul Arnavutköy de gerçekleşen Türkiye Dağ Bisikleti Şampiyonasında Milli Sporcumuz Oğuzhan TİRYAKİ Türkiye şampiyonu, 14-19 Temmuz 2014 tarihleri arasında Mersin Erdemli' de Genç Bayanlar Ateşli Silahlar yarışmasında Nilüfer ÇAT Türkiye birincisi oldu...

Nevşehirli Sporculardan Çifte Başarı
06 Ağustos 2014 Çarşamba 20:22

banner143
banner134

 Nevşehir İl Müdürümüz Mustafa ÜNLÜER yaptığı açıklamada “İl Müdürlüğü olarak tesislerimizde sporcularımızın antrenmanlarını düzenli bir şekilde yapabilmeleri için her türlü desteği sağlıyoruz. Sporcularımızda göstermiş oldukları bu güzel, gurur verici başarılarla ilimize dönerek bizleri mutlu ediyor. Sporcularımızı ve antrenörlerimizi erik ediyor, başarılar diliyorum diyerek  sporcularımıza saat  hediye etti.
Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ürgüp - 4 yıl önce
il müdürüne bişey demem de bu sol tarafta bulunan ali şahin denen dalaverelerle ilçe spor müdürlüğüne atanıp hiç bişey yapmadan o karede ne hakla poz veriyor. ???
Avatar
Antalya - 4 yıl önce
O makamı haketmiş ki; Cenab i Allah külli kaderle Onu oraya getirmiş. Sen niye hazmedemiyon ki; o arkadaş caliskan bir arkadastir.
Avatar
Nevşehir - 4 yıl önce
bu başarıların ali şahinle ne alakası var boş yere duruyor
Avatar
Antalya - 4 yıl önce
adınızı açıkça yazında neden orada durduğunun cevabını versin,öyle rumuzların arkasına sığınıp atıp tutmak ancak korkakların işidir,böyle çalışkan insanları bilmeden kötüleyip iftira atmayın.
Avatar
Gönüllü genç furkan - 4 yıl önce
kendisi çok çalışkan ve başarılı bir müdürümüzdür,ürgüp'e geldiğinden beri çok çalıştı,demek ki birilerininde kuyruğuna basmış bu arada,oğuzhan arkadaşımı tebrik eder başarılarını devamını dilerim.
Avatar
Necat - 4 yıl önce
sporcumuz oğuzhan tiryakiyi ve diğer sporcumuzu başarılarından dolayı tebrik eder,i̇l ve i̇lçe müdürümüze katkılarından ve desteklerinden dolayı teşekkür ederim.kapadokya bisiklet kul.