banner461
banner195

Nevşehirspor Başkanı Dirikoç'tan Rasim Arı'ya ziyaret

Nevşehirspor Kulüp Başkanı Salih Dirikoç, Gençlik ve Spor Bakanlığı'nda Daire Başkanı olarak görev yapan Nevşehirli hemşehrimiz Rasim Arı 'yı makamında ziyaret etti.

Nevşehirspor Başkanı Dirikoç'tan Rasim Arı'ya ziyaret
02 Aralık 2017 Cumartesi 11:20

banner143
banner134
Nevşehirspor Kulüp Başkanı Salih Dirikoç, Gençlik ve Spor Bakanlığı'nda Daire Başkanı olarak görev yapan Nevşehirli hemşehrimiz Rasim Arı ve Ankara Beden Terbiyesi Şube Müdürü Sayın Ruhi İyileşen'i makamında ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Hizmetleri Daire Başkanı Rasim Arı, "www.fibhaber.com a yaptığı açıklamasında Nevşehirspor'u Şanlı tarihine yakışır pozisyona getirme gayretinde olan Nevşehirspor Gençlik kulübü yönetimi ile istişarelerde bulunduk. Rabbim emeklerini zai etmesin" dedi.


Nevşehirspor Kulüp Başkanı Salih Dirikoç'ta ziyarete ilişkin yaptığı açıklamasında; "Değerli hemşehrilerimiz Spor Hizmetleri Daire Başkanı Sayın Rasim Arı ve Ankara Beden Terbiyesi Şube Müdürü Sayın Ruhi İyileşen makamlarında ziyaret edilmiş olup, fikir alışverişinde bulunulmuştur. Ankara’da ki ziyaretlerimize devam edeceğiz..." dedi.


 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.