banner461
banner195

Nevşehirspor GK'de Yılın Transferi ÜNVER...!

Nevşehir Belediye Meclisi, Türkiye Bölgesel Amatör Ligi’ndeki temsilcimiz Nevşehirspor Gençlik Kulübü’ne yardım yapılmasını kararlaştırdı. Nevşehir Belediye Meclisi’nin Nevşehirspor GK ’ya 200 bin lira yardım yapılmasına ilişkin kararı, kulüp ikinci başkanı Sedat Cantekin’e, Belediye Başkanı Hasan Ünver tarafından takdim edildi.Spor kamuoyunda bu destek sonrası Nevşehirspor yılın transferini yaptı şeklinde yorumlandı.

Nevşehirspor GK'de Yılın Transferi ÜNVER...!
17 Temmuz 2013 Çarşamba 15:56

banner143
banner134

FİB Haber Merkezi olarak Bu yıla kadar hiçbir maçta kendisini göremediğimiz Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver bu kez Yerel seçimlere 7-8 ay kala da olsa yaptığı bu manidar şehrin takımına olan destekleri için teşekkür ediyoruz.

Nevşehir Belediyesinden Nevşehirspor GK'ye 200 bin liralık Destek...

Nevşehir Belediye Meclisi, Türkiye Bölgesel   Amatör Ligi’ndeki temsilcimiz Nevşehirspor Gençlik Kulübü’ne yardım yapılmasını kararlaştırdı.  Nevşehir Belediye Meclisi’nin Nevşehirspor GK ’ya  200 bin lira  yardım yapılmasına ilişkin kararı, kulüp ikinci başkanı Sedat Cantekin’e, Belediye Başkanı Hasan Ünver tarafından takdim edildi.

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, özellikle futbol  karşılaşmalarında  spor ahlakına uygun hareket içerisinde olmayan bazı seyirciler tarafından çok galiz küfürlerin kullanıldığını belirterek, bunun kendisini ciddi anlamda rahatsız ettiğini belirtti. Bu nedene dayalı olarak herhangi bir futbol müsabakasını izlemeye gelmediğini ifade eden Ünver, sportif alanlarında aynı Pazar yerleri gibi insanların sosyal yaşamlarının daha etkin hale gelebileceği merkezlere dönüştürülebileceğini söyledi.Ünver, Nevşehir’i  BAL liginde bugüne kadar başarılı şekilde temsil eden Nevşehirspor Gençlik Kulübü yöneticilerine ,futbolcularına ve idarecilere teşekkür ettiğini ifade ederek, bundan sonraki süreçte de başarılı olması temennisinde bulundu.

AK Parti Nevşehir Milletvekilleri; Ahmet Erdal Feralan, Murat Göktürk,Ebubekir Gizligider’in yanı sıra Nevşehir spor Başkan Yardımcısı Sedat Cantekin, Mali Sayman Serhat Cantekin,K ulüp İdare Amiri Duran Sütveren ,Genel kaptan Mehmet Bıyık ve kulüp yöneticileri Tahsin Altuncu,Hasan Alptekin ve Şaban Gezer’in de de hazır bulunduğu ziyarette konuşan Nevşehirspor GK  Başkanı Necmi Cantekin, 2013-2013 futbol sezonu öncesinde bugüne kadar iyi bir transfer dönemi geçirerek 18 futbolcu ile sözleşme imzaladıklarını belirtti. Cantekin, Nevşehir Belediye Meclisi’nin kulübe destek sağlanması yönündeki kararının da kendilerini mutlu ettiğini dile getiren Cantekin, bu katkının ortaya konulmasında  yardımlarını esirgemeyen başta Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver olmak üzere Nevşehir Belediye Meclis üyelerine teşekkür etti.

Ziyarette daha sonra Belediye Başkanı Hasan Ünver, Nevşehirspor Gençlik  Kulübü’ne ,Nevşehir Belediye Meclisinin maddi yardım yapılmasına ilişkin kararını takdim etti.

Nevşehirspor GK Başkanı Necmi Cantekin’ de , daha sonra Belediye Başkanı Hasan Ünver’e üzerinde  kendi ismi ile birlikte rakamla 50 yazan Nevşehir Gençlik Birliği formasını hediye etti.

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nevşehirli - 5 yıl önce
inşallah aslı çıkar daha önce yaşananlar tekrar yaşanmaz bu takım daha önce verilen çok söz gördü kim sözünü tuttu kim tutmadı biliyoruz
Avatar
Yaşar - 5 yıl önce
hasan bey desteğini açıklamış. mükemmel. ticaret odası ve borsa da destek vermiş ken iyi bir kadro kurulsun. bu fırsat iyi değerlendirilsin. başarılar.
Avatar
cano - 5 yıl önce
başkanım söz verirse yapar..durmak yok yola devam başkanım...
Avatar
ali - 5 yıl önce
hasan başkan nevşehirspor şerefim namusum gibi birşey demişti. şimdiye kadar çok destekledi sağolsun. kime destek veriyorsa durum ortada !!! anlayana...
Avatar
Bayram Ulkat - 5 yıl önce
gönülsüz yenen aş ya karın ağrıtır ya baş. düğün değil bayram değil eniştem beni niye söptü. dün milliyetçiliği ayaklar altına alanlar bu gün bedava bayrak dağıtır oldu. on senedir nevşehir sipor sürünürken neden bugün elinden tutulup kaldırılıyor. ??????????????????
Avatar
mehmet yildiz - 5 yıl önce
seçimler yaklaştı başkanın aklına geldi nevşehir spor yenezler sayın başkan yemezler
Avatar
NEVŞEHİR SPOR TARAFTARI - 5 yıl önce
nevşehir sporu profosyenel liglerde görmek istiyoruz nevşehirin idari amirleri sesimize kulak verin
Avatar
bu kadar - 5 yıl önce
abi yem8n ediyorum bu nasıl işya...ne ayak ya allah allah...destek vercekmiş...yazıklar oksun ya bu kadar olur...