banner177
banner195

Nevşehirspor Kupada Sürpriz Peşinde

Ziraat Türkiye Kupası 2. Tur Müsabakasında yarın 2.Ligin güçlü ekiplerinden İnegölspor la deplasmanında karşılaşacak olan Kırmızı-Beyazlı ekibimiz Nevşehirspor GK de hazırlıklarını tamamlayarak İnegöl e hareket etti.

Nevşehirspor Kupada Sürpriz Peşinde

banner143
banner134

Yarın İnegöl ilçe stadında Saat:15:00 de başlayacak maçta 2.Ligin güçlü takımlarından İnegölspor la karşılaşacak olan Nevşehirspor GK Kupa maçındanda Süpriz peşinde...

Nevşehirspor Kafilesi şu saatlerde Bursa ya vardığı belirtiliyor. Futbol şube sorumlusu Serhat Cantekin ve heyet ilk olarak Öğle namazını Ulu camiide kılarak yarın ki maç için dua ettiler.

Ekibimize bol şans diliyoruz. 



Ziraat Türkiye Kupası'nda Yarın 28 Karşılaşma Oynanacak

Tur sonunda rakiplerini eleyen 54 takım, 3. tura yükselmeye hak kazanacak.

Futbolda Ziraat Türkiye Kupası 2. turunda yarın 28 karşılaşma oynanacak.Türkiye Kupası 2. turunda 1. turdan yükselen 40, Spor Toto 2. Lig'den 36, PTT 1. Lig'den 19 ve Spor Toto Süper Lig'de Avrupa Kupaları'na katılmayan 13 takım mücadele ediyor.Bu tur sonunda rakiplerini eleyen 54 takım, 3. tura yükselmeye hak kazanacak.

Ziraat Türkiye Kupası'nda 2. turunda yarın oynanacak 28 karşılaşmanın programı şöyle:
13.00 Belediye Vanspor-Manisaspor (Van Atatürk)
14.00 Kahramanmaraşspor-Tosya Belediyespor(Hanefi Mahçiçek)
14.00 Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-İskenderun Demirçelikspor (DİSKİ Spor Tesisleri)
14.00 Erzurum Büyükşehir Belediyespor-Adanaspor(Kazım Karabekir)
14.00 Şanlıurfaspor-Giresunspor (GAP Arena)15.00 Sarıyer-Gençlerbirliği (Yusuf Ziya Öniş)
15.00 Turgutluspor-Kırklarelispor (Turgutlu 7 Eylül)
15.00 Tokatspor-Uşak Sportif Gençlik (Tokat Gaziosmanpaşa)
15.00 Menemen Belediyespor-Nazilli Belediyespor (Menemen Şehir)
15.00 İnegölspor-Nevşehir Gençlik (İnegöl İlçe)
15.00 Bergama Belediyespor-Bugsaşspor (Bergama 14 Eylül)
15.00 Gaziosmanpaşa-Alanyaspor(Eyüp)
15.00 Derince Belediyespor-Konya Anadolu Selçuklu(Derince Belediyespor)
15.00 Bayrampaşa-Yeşil Kırşehirspor (Bayrampaşa Çetin Emeç)
15.00 Kızılcahamamspor-Yeşil Bursa (Kızılcahamam İlçe)
15.00 Keçiörengücü-Bandırmaspor(Aktepe)
15.00 İstanbul Güngörenspor-Tarsus İdmanyurdu (Mimar Yahya Baş)
15.00 Pendikspor-Bayburt Grup Özel İdare(Pendik)
15.00 Osmaniyespor 2011-Hatayspor (Osmaniye 7 Ocak)
15.00 Tepecikspor-Silivrispor (Tepecik Belediye)
15.00 Çankırıspor-Elazığ Belediyespor (Çankırı Atatürk)
15.00 Ankaragücü-Karaman Belediyespor (Ankara 19 Mayıs-Seyircisiz)
18.00 Boluspor-Batman Petrolspor (Bolu Atatürk)
18.00 Karşıyaka-Ofspor (İzmir Atatürk)
18.00 Kayseri Erciyesspor-Edirnespor Gençlik (Kayseri Büyükşehir Belediye Kadir Has)
20.30 Elazığspor-Ankara Demirspor (Elazığ Atatürk)
20.30 Eskişehirspor-Çıksalınspor (Eskişehir Atatürk)
20.30 Fethiyespor-Kızılcabölükspor - İstanbul


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
VATANDAŞ - 3 yıl önce
birakin kupayida lige bakin
Avatar
Taraftar - 3 yıl önce
Külübün elindemi be arkadaş.
Ne kadar sabırsızsınız ikiside olsun
3 ve 2 lig hatta 1 lig süper lig takımlarını izleme fırsatı buluruz.