banner461
banner195

Nevşehirspor Yönetimimden Teşekkür

Gazi stadında oynanan ve Nevşehir Spor GK’nün 2-1 lik galibiyeti ile sonuçlanan Altındağ Belediye Spor maçı sonrasında Kulüp Yönetimi müsabakayı tribünden izleyen AK Parti Milletvekili adaylarına teşekkür etti.

Nevşehirspor Yönetimimden Teşekkür
19 Ekim 2015 Pazartesi 13:56

banner143
Nevşehirspor Şampiyonluğa İnandı Spor Dolu Dizgin
İlgili Galeriye Git
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Gazi stadında oynanan ve Nevşehir Spor GK’nün 2-1 lik galibiyeti ile sonuçlanan Altındağ Belediye Spor maçı sonrasında Kulüp Yönetimi müsabakayı tribünden izleyen AK Parti Milletvekili adaylarına teşekkür etti.

Yayınlanan teşekkür metninde; “Evet bugün yine sahada taraftarıyla devleşen bir Nevşehir spor vardı. Yürekli oyunumuzun neticesini aldık hamdolsun. Emeği geçen herkese başta yönetim kurulu Başkanımız Necmi Cantekin’e teknik heyetimize ve tüm futbolcu kardeşlerimize, taraftarımıza ve genç Meterislilere, bizleri yalnız bırakmayan sayın vekillerimize teşekkür ederiz. Ayrıca şu sıkıntılı günlerde Türk bayrağı dağıtarak taraftarımıza sürpriz yapan Ak parti gençlik kollarına da ayrıca teşekkür ederim. Ayrıca maç sonunda bizi Mutlu eden şeyse sayın vekillerimiz Mustafa Açıkgöz ve Murat Göktürk ile Ak parti adayı Ebubekir Gizligider’in futbolcularımızla ve yönetimimizle kucaklaşarak desteklerinin artarak devam edeceğini söylemeleri ve sevincimizde yönetimimiz ve futbolcularımızın yanında olmalarıydı kendilerine ayrıca bir defa daha teşekkür ederiz” denildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.