banner461
banner195

O Sahadan Bizde Memnun Değiliz

Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Kompleksi içerisinde yer alan tenis sahasının yerine kapalı bir tenis sahası yapılması için İl Müdürlüğünün girişimlerde bulunduğu belirtildi.

O Sahadan Bizde Memnun Değiliz
24 Şubat 2014 Pazartesi 19:08

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Kompleksi içerisinde yer alan tenis sahasının yerine kapalı bir tenis sahası yapılması için İl Müdürlüğünün girişimlerde bulunduğu belirtildi.

İçerisinde 2 Çim futbol sahası, 1 Kapalı Spor Salonu, 1 Gençlik Merkezi, 1 Yapımı devam eden Yarı Olimpik Yüzme Havuzu, 1 Yapımı devam eden yeni gençlik Merkezi, Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü hizmet binası, Açık Basketbol Sahası ve 1 Halı Sahası bulunan il müdürlüğü kompleksi içerisinde en anlamsız bulabileceğiniz tek tesis tenis sahası olsa gerek.

Şu ana kadar içerisinde tenis oynayana rastlanmayan alanın kapalı bir tenis sahası olarak değerlendirilmesi konusunda girişimlerde bulunduklarını ve Gençlik Spor bakanlığına bu konuda gerekli müracaatlarda bulunduklarını kaydeden Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer, bakanlıktan konuyla ilgili herhangi bir cevap alamadıklarını da sözlerine ekledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.