banner461
banner195

TÜFAD’ın Projesi Ne Oldu

Türkiye Faal Futbol Antrenörleri Derneği Nevşehir Şubesinin hazırladığı ve geçtiğimiz yıl gündeme gelen projenin akıbeti merak konusu.

 TÜFAD’ın Projesi Ne Oldu
31 Ocak 2015 Cumartesi 16:44

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Türkiye Faal Futbol Antrenörleri Derneği Nevşehir Şubesinin hazırladığı ve geçtiğimiz yıl gündeme gelen projenin akıbeti merak konusu.

Olduça uzun soluklu bir proje hazırladıklarını söyleyen TÜFAD Nevşehir Şube Başkanı Kenan Gerçeker, TÜFAD Genel Merkezinin ve Nevşehir Şubesinin hayata geçirmeyi planladığı projeler konusunda bilgiler vermiş ve “Genel merkezimizin onayı alınarak yapılan çalışmada 50 yıl da 50 bin çocuğa ulaşmak en büyük hedeflerimizden biri. 2002 Yılı doğumlu il karması oluşturacağız. Bu sporcularımızı Antalya iline götürüp orada kampa alınacak. 2002 doğumlu sporcularımızın taramasını yapacağız. Başarılı sporcularımızı ilimize kazandıracağız. İlimizde futbolun gelişmesi için önemli bir proje hazırladık. Nevşehir Belediye Başkanımız Sayın Hasan Ünver’e seçimler öncesinde götürdük. Kendisi bu projemize destek olacağını belirtti. Seçim sonrasında da konuyu takip ettik. Bize projeyle ilgili çalışmalarımız devam ediyor yanıtı verildi. Bu projeyi takip ederek bir an önce gerçekleşmesi için üzerimize düşeni yerine getireceğiz. 06-15 yaş grubu sporcularımızı içeren bu projenin hayata geçirilmesini TÜFAD Başkanı ve yönetimi olarak ciddi manada önemsiyoruz” açıklamalarında bulunmuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.