banner461
banner195

TÜFAD’tan Ünver’e Proje

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Nevşehir Şube Başkanlığı ilimiz futbol alt yapısının kuvvetlendirilmesi amacıyla hazırladığı projeyi sundu.

TÜFAD’tan Ünver’e Proje
29 Ocak 2014 Çarşamba 09:45

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Nevşehir Şube Başkanlığı ilimiz futbol alt yapısının kuvvetlendirilmesi amacıyla hazırladığı projeyi sundu.

TÜFAD Nevşehir Şube Başkanı ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerinin Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i ziyaretinde sunulan projenin kabul görmesi durumunda ilimiz futbol alt yapısına çok önemli bir katkının sağlanacağına değinen Şube Başkanı Kenan Gerçeker, “Geçtiğimiz günlerde Belediye Başkanı Sayın Hasan Ünver’i TÜFAD Nevşehir Şubesi Yönetim Kurulu Olarak Derneğimizin Tanıtımı için Yapmış olduğumuz ziyaret Samimi bir havada geçti. İlimizdeki Spor ve Futbol un Geliştirilmesinin başlangıcı olarak İlerleyen zamanda Belediye Başkanımız Sayın Hasan Ünver’in Destekleri ile Ortak bir projemizi hayata geçirmek için hazırlıklarımızı tamamlayıp; Proje öngörüsünü Sayın Mustafa Alevli’ye Teslim ettik. Bu proje hayata geçirilir ise Nevşehir de Altyapı Çalışması anlamında bir ilk olacak. Devamlılığında ise Yetenekli sporcular; TÜFAD Antrenörleri tarafından 6 Aylık Futbol eğitim ve öğretimi verilecek. İlimiz ve Türk Futboluna  Kaynak oluşturacak Bu çalışmaların Hayata geçeceği umuduyla Nevşehir şubesi olarak Belediye Başkanı Sayın Hasan Ünver’e Teşekkür ederiz” diye konuştu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.