banner461

Türkiye 3 Bant Bilardo Şampiyonası Ürgüp’te Devam Ediyor

Türkiye Bilardo Federasyonu tarafından düzenlenen Türkiye 3 Bant Bilardo Şampiyonası Nevşehir’in Ürgüp ilçesinde devam ediyor.Türkiye Bilardo Federasyonu Başkan Vekili Cumabey Germi, yaklaşık 900 sporcunun katıldığı şampiyona ile ilgili...

Türkiye 3 Bant Bilardo Şampiyonası Ürgüp’te Devam Ediyor
05 Mayıs 2016 Perşembe 09:18

banner143
banner134
Türkiye Bilardo Federasyonu tarafından düzenlenen Türkiye 3 Bant Bilardo Şampiyonası Nevşehir’in Ürgüp ilçesinde devam ediyor.
Türkiye Bilardo Federasyonu Başkan Vekili Cumabey Germi, yaklaşık 900 sporcunun katıldığı şampiyona ile ilgili şu bilgi verdi. Yaklaşık 900 sporcu ile Türkiye Şampiyonası’nın ikinci etabını gerçekleştirdiklerini belirten Germi, "Ürgüp bizim için farklı bir yer. Geçen sene burada son 32’nin finalini yapmıştık. Ev sahibi olarak başta Ürgüp Kaymakamı Alper Beye olmak üzere, Ürgüp Belediye Başkanına, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürüne ve ilçe müdürümüze teşekkür ediyorum. Hepsi ellerinden geldiğinin fazlasıyla ev sahipliği yapmaya çalışıyorlar. Biz de federasyon olarak bundan çok büyük mutluluk duyuyoruz. Bilardoseverlerin, Ürgüp’ün potansiyelini bilmiyoruz ama Nevşehir buraya yakın, Kayseri buraya yakın, Kırşehir yakın ve çevre illerden gelen insanlarla finalin daha kalabalık insan kitlesi ile izleneceğine inanıyoruz" diye konuştu.
Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer ise yaptığı açıklamada, “Bilardo Federasyonumuzun 2-9 Mayıs tarihleri arasındaki Türkiye Bilardo Şampiyonası’na Ürgüp ilçemizde ev sahipliği yapıyoruz. Yarışmalar güzel ve iddialı gidiyor. Sporcularımıza başarılar diliyorum. İnşallah pazartesi günü seremoni ile ve salı günü düzenlenecek olan ödül töreni ile Türkiye Şampiyonası sona erecek” ifadelerini kullandı.
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.