banner461
banner195

Ümitler Milli Takım Seçmelerine Davet

Teakwan-Do Ümitler Milli takım seçmeleri 4 - 5 Şubat 2013 tarihleri arasında Alanya’da Atatürk kapalı spor salonunda yapılacaktır.

Ümitler Milli Takım Seçmelerine Davet
02 Şubat 2013 Cumartesi 22:18

banner143
banner134

 İlimizden Nevşehir Üniversitesi Gençlik Ve Spor Kulübü Sporcusu Alper Yasin Ateş 74 Kg’da Milli Takım seçmelerine davet edilirken, Bayanlarda ise Şeyma Satılmış 57 Kg’da davet almıştır.

Nevşehir Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Yrd. Doç. Dr. Özden Taşğın yaptığı açıklamada “Nevşehir ve Türk sporuna kurumsal kimliği yakalamış, spor kültürünün yaygınlaşmasına katkı sağlayan, sağlıklı bireylerin spor yapabilecekleri bir kulüp kimliğini oluşturmayı hedeflediklerini belirtti. Bu doğrultuda emeğini ve desteklerini esirgemeyen;  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü personeline, takımlarımızda görev alan teknik heyet ve sporcularımıza, maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen spor severlere ve tüm bu hedeflerin hayata geçirilmesinde mihenk taşını oluşturan Rektörümüz Prof. Dr. Filiz Kılıç’a teşekkür ederken, 2020 İstanbul yaz olimpiyatlarının ülkemizde yapılması için top yekün bir spor seferberliğine ihtiyaç olduğunu belirtti. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.