banner461
banner195

Yapsakaloğlu’ndan Sonra O Geliyor

Nevşehir’de Spor alt yapısının güçlendirilmesi ve tesisleşme açısından önemli adımlar atılmaya devam ediliyor. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer, son dönemlerde ilimizde görev yapan il müdürleri arasında bu konuda en dikkat isimler arasında yerleşti.

Yapsakaloğlu’ndan Sonra O Geliyor
18 Eylül 2013 Çarşamba 11:04

banner143
banner134

 Geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden ve Nevşehir’de il müdürü olarak görev yaptığı süre içerisinde özellikle il merkezinde çim sahaların ve ilçelerdeki spor tesislerinin yapılmasında büyük katkısı bulunan Nadir Yapaskaloğlu’nun ardından yeni spor tesislerinin inşa edilmesi ve mevcut tesislerin de yeniden günümüz şartlarına göre yapılandırılmasına büyük önem veren Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer, her geçen yıl bu konuda önemli mesafeler almaya da devam ediyor.

Göreve başladığı günden bu yana ilimiz merkezinde, ilçe ve beldelerde gençlerin, büyüklerin yepyeni spor alanlarına kavuşabilmeleri için yoğun bir çaba harcayan Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Ünlüer’in il merkezinde inşa edilen yarı olimpik havuz, gençlik merkezi, yeni sporcu soyunma odaları gibi çalışmaları bizzat sıkı bir takibe aldığı da gözleniyor.

İlimizde il müdürlüğü görevlerinde bulunan Mehmet Budak, Muzaffer Çintimar gibi isimlere oranla öncelikle sporculara spor yapabilecekleri uygun mekanların tahsis edilmesi gerektiği fikrini öne çıkaran çalışmalarıyla dikkat çeken Ünlüer, ilimizde spor tesisleşmesi açısından son 1 yıl içerisinde çok ciddi adımlara imza atmış durumda.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ALİ - 5 yıl önce
bide bu tesisleri gerçekten spor alt yapısı için kullansalar,
vali bey ve etrafındaki tayfa keyif yapacak diye insanlar salona giremiyor.................