banner461
banner195

Yeni Yılın İlk Maçı Deplasmanda

Nevşehir’imizi 2.lig Türkiye Basketbol liginde temsil eden Nevşehir Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü 2.yarının ilk maçını 4 Ocakta Şanlıurfa’da oynayacak.

 Yeni Yılın İlk Maçı Deplasmanda
01 Ocak 2014 Çarşamba 17:10

banner143
banner134

 Yeni Yılın İlk Maçı Deplasmanda

Nevşehir’imizi 2.lig Türkiye Basketbol liginde temsil eden Nevşehir Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü 2.yarının ilk maçını 4 Ocakta Şanlıurfa’da oynayacak. Takımımızın antrenörü Mustafa Yarılı, ilk maçta Harran Üniversitesini yenmiştik, bütün çalışmalarımızı orda da yenmek için yapıyoruz dedi. Takım oyuncularından Ezgi’de, takım oyunu ortaya koyarsak yenmememiz için hiçbir sebep yok dedi. İlk yarıyı 4. olarak bitirdiklerini belirten Nevşehir Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü başkanı Yrd. Doç.Dr. Özden Taşğın, amaçlarının öncelikle Nevşehir’in sportif arenada hak ettiği yeri almasında katkıda bulunmak ve iyi örnekler oluşturmak dedi. Taşğın, sportif hedefimizde ilk altıya girerek bir üst tura geçmektir. Takımıma teknik ekibin raporları doğrultusunda takviyede yapacağız dedi. Taşğın, 2014 yılı At yılıdır, At Türklerde Murat demektir bütün insanlığının iyi niyetli Muratlarının gerçekleşmesi dileği ile öncelikle Nevşehir’imize, Milletimize ve tüm mazlum ve mahzun milletlere huzur, barış, ve sağlık dilerim dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Nevşehirli - 4 yıl önce
Bu rektör duyumlarımıza göre Ahmet AVLANMAZ ağabeyin yaptırdığı İLAHİYAT Fakültesi'ni açtırmıyormuş tüm şehrimize araştırılsın bu konu