banner461
banner195

Yılmaz; Nevşehir'i de, Nevşehirli'yi de Ezdirmem...

Nevşehirspor Taraftarları Derneği Başkanı Serdar Yılmaz; "Nevşehiride, Nevşehirliyide Nevşehirsporluyuda kimseye ezdirmem" dedi.

Yılmaz; Nevşehir'i de, Nevşehirli'yi de Ezdirmem...
08 Kasım 2017 Çarşamba 14:42

banner143
banner134
Bal liginde şampiyonluk kovalayan Nevşehirspor'un Çevreyolu üzerinde köprüye astığı flamaları rakip bir grup taraftar tarafından sökülerek ayaklar altına alınmasına​ Nevşehirspor Taraftarları Derneği Başkanı Serdar Yılmaz sert tepki gösterdi. 

Nevşehirspor Taraftarları Derneği Başkanı Serdar Yılmaz yaptığı açıklamasında; Nevşehiride, Nevşehirliyide Nevşehirsporluyuda kimseye ezdirmem dedi.

Yılmaz açıklamasında; "Nevşehir’de şehrin muhtelif yerlerine asılan Nevşehirspor flamalarından Çevreyolu Yavuz Sultan Selim üzerindeki köprüye asılan Nevşehirspor amblemi ve Kırmızı-Beyaz renklerdeki bayrağı kendini bilmez bir grup Aksarayspor sempatizyanı holigan taraftar tarafından sökülerek ayaklar altına alındığını tesbit ettik. Şüphesiz bu olay cezasız kalmayacak. Kendini bilmez bir grup ahlaksız zevatların yaptığı bu münferit ve çirkin saldırıyı şiddetle kınıyorum" dedi.


İşte Nevşehirspor Taraftarları Derneği Başkanı Serdar Yılmaz'ın o sözleri; 
Nevşehiride,
Nevşehirliyide
Nevşehirsporluyuda
KIMSEYE EZDİRMEM.

Nevşehirspor Taraftarları Derneği Başkanı Serdar Yılmaz'ın bu açıklaması merhum Abdullah Çatlı'nın sözlerini çağrıştırdı.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.