banner461
banner195

Zehir Zemberek Açıklama

Nevşehir Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği, U-19 yarı final maçında maçı yumruklayan Özel idare Spor futbolcusunu, antrenör ve yöneticilerini kınadı.

Zehir Zemberek Açıklama
10 Şubat 2015 Salı 15:07

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği, U-19 yarı final maçında maçı yumruklayan Özel idare Spor futbolcusunu, antrenör ve yöneticilerini kınadı.

Dernek tarafından yapılan zehir zembelek açıklamada; “İlimizde Nevşehir Spor GK - İl Özel İdaresi arasında oynanan U-19 yarı final maçında Hakemimiz Muammer Uçar'a saldırıda bulunun İl Özel İdare spor oyuncusu ve buna fırsat veren yönetici ile antrenörlerini Nefretle kınıyoruz. Sporcu yetiştirmeden dem vuranlar, sporun amaç ve ruhunu anlayamamış, anlayamayacak durumdadırlar. Sporcusuna önce ahlakı vermeden kazanmayı aşılayanlar bindikleri dalı kestiğinden bihaber uğraşlarına devam etsinler. Spora hizmet ederken hoşgörü ve sevgisizliği ön planda tutanlara bunlara pirim verenlere yazıklar olsun diyoruz. Hakkımızı kanuni yollardan aramaya devam edeceğiz” ifadelerine yer verildi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Niyazi AK - 3 yıl önce
ey hakem camiası futbolu çirkinleştiren o çocugu o hale getiren sizlersiniz.gülümsemeden iletişim kurmadan kural kitabını okuyup futbolcu geçmişi olmadan futbolun için den gelmeden maç yöneten sizlersizniz.kuralları ezbere bilirsiniz,verilen yetkileri güzel maç yönetmek için değil maçı katletmek için kullanırsınız.bi surat bi afra tafralar ben kralım mantığı olduğu sürece bu kafayla çok dayak yersiniz.ben maçı izleyen bi seyirci olarak o çocuğun yaptığı sonuna kadar yanlış ama hakemin küçük dokunuşları ne olacak.ne yaptı ılk sarı kartta ıtıraz mı ettı.diyelim etti boyle bı macta bi uyar demi. haaaaa doğru sizden hesap soran yok ki krallığınızı kurdunuz sonuçta alem gelse kral sizsiniz değil mi.çok kötüsünüz eyy hakemler.maçlar deneme tahtası oyle maçlara oyle hakemler(y.hakemler) cıkıyor kı gülmemek elde değil.olmaz olmaz çoğunuzdan hakem olmaz zorlama müjgan var ya o hesap.biraz da kendinize bakın artık...
Avatar
hoca - 3 yıl önce
nihayet resim değişmiş şimdi oldu işte haber ve resim örtüştü. teşekkürler..