banner461
banner195

Gülşehir Belediyesinden 2.1 Milyonluk Akıllı Sayaç Yatırımı

Belediye gelirlerinin son derece düzensiz olmasından dert yanan Gülşehir Belediye Başkanı Vahdi Arısoy, ilçede akıllı sayaç sistemine geçişin ilçeye şu ana kadar yapılan en önemli yatırımlardan biri olacağına dikkat çekti.

Gülşehir Belediyesinden 2.1 Milyonluk Akıllı Sayaç Yatırımı
08 Kasım 2014 Cumartesi 16:24

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Belediye gelirlerinin son derece düzensiz olmasından dert yanan Gülşehir Belediye Başkanı Vahdi Arısoy, ilçede akıllı sayaç sistemine geçişin ilçeye şu ana kadar yapılan en önemli yatırımlardan biri olacağına dikkat çekti.

Gülşehir belediyesinin kiraladığı işyerinden zarar eder bir durumdan kurtarılacağını, bu konuda oluşturulan kira tespit komisyonunun çalışmalarına başladığını kaydeden Başkan Arısoy, kayıp kaçak oranı % 40’lara kadar ulaşan su konusunda ise akıllı sayaç sistemine geçişin bu konuda belediyenin en önemli yatırımı olacağına dikkat çekti.

Belediyenin bir yıl önceki gelirleri ile bu yıl ki gelirleri arasında ciddi oranda bir farklılık arz ettiğine değinen Gülşehir Belediye Başkanı Vahdi Arısoy, bu dengesizliğin giderilmesi, belediyenin gelir seviyesinin artırılması ve en azından dengelenmesi adına girişimlerde bulunduklarını söyledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
gülşehir sevdalısı - 4 yıl önce
vahdi efendi yeter senin aglamandan bıktık sayın başbakanın nevşehır ziyaretinde aglasaydın sana biraz yardım ettirirdik ora aglama yeri degil
Avatar
MAHIR GEZMIS - 4 yıl önce
calisan insan aglamaz medyatik olmaz uzak durur geldigin gunden beri hep medyada agliyorsun buyuk adam caliskan adam zoru basarandir zoru secendir vahdi efendi cocuk yuvasina cevirdin be, ama isci kiyimini cok super yapiyorsunuz gumussoyla beraber