banner461

Ürgüp'te Bayramlaşma Programı Düzenlendi

Ürgüp Kaymakamlığı'nın bayramlaşma programı bu yılda Öğretmenevi bahçesinde yapıldı.

banner503
Ürgüp'te Bayramlaşma Programı Düzenlendi
30 Temmuz 2020 Perşembe 15:44

banner143
banner134

Ürgüp Kaymakamlığı'nın bayramlaşma programı bu yılda Öğretmenevi bahçesinde yapıldı. 

Ürgüp'te Kurban Bayramı nedeniyle düzenlenen bayramlaşma programına Ürgüp Kaymakamı Mehmet Maraşlı, Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk ve ilçe protokol üyeleri katıldı.

Ürgüp Kaymakamlığınca düzenlenen bayramlaşma programları kapsamında; Öğretmenevi'nde ilçe protokolümüz ile bayramlaştıktan sonra, İlçe Emniyet Müdürlüğü Personeli, İlçe Jandarma Komutanlığı Personeli, Askerlik Şubesi Personeli,Hastahane Personeli, Hastalarımız ve refakatçileri ile 80. Yıl Hanife Memiş Aksoy Rehabilitasyon Merkezi Personeli ve rehabilite edilen vatandaşlarla bayramlaştılar." 

Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk, Kurban Bayramı öncesi ilçede bütün hazırlıkların tamamlandığını ve korona virüs salgınına karşı tüm tedbirlerin alındığı ifade ederek, Kurban Bayramı’nın huzur içinde geçmesi temennisinde bulundu.

Başkan Aktürk, Kurban Bayramı`nda da her bayramda olduğu gibi, dostluğumuzu, sevgimizi, aşımızı, ekmeğimizi, soframızı, hüznümüzü, sevincimizi en sıcak şekilde sevdiklerimizle paylaşacağız. Alışık olmadığımız süreçlerden geçerken hayatımıza da bu doğrultuda yön vermeye başladık. Geçtiğimiz Ramazan Bayramı’nda sokağa çıkma yasağı yaşarken bu bayramda sevdiklerimizle bir araya gelme fırsatımız var. Bu fırsatı krize çevirmemek için büyüklerimizi, sevdiklerimizi ziyaret ederken sosyal mesafe, maske ve hijyen üçlüsüne çok dikkat edelim. Bir arada geçireceğimiz yarınlar için bugünlerimizde daha fazla özenli olalım. Ürgüp Belediyesi olarak hemşehrilerimizin mübarek Kurban Bayramını huzur ve esenlik içerisinde geçirmeleri konusunda, hizmet açısından da her türlü tedbir alınmıştır. Bu vesile ile vatanımızı savunurken canlarını feda eden şehitlerimize Allah'tan rahmet, bayramı bu yüzden buruk geçiren ailelerine sabırlar diliyorum. 

Bu duygu ve düşüncelerle bütün vatandaşlarımızın ve Ürgüplü hemşerilerimizin Kurban Bayramlarını tebrik ediyor, bu bayramın bütün insanlığın barış ve huzuruna vesile olmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.”


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.