banner461
banner195

Vali Aktaş, İhh’nın İftar Programında Yetimlerle Buluştu

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, İHH İnsani Yardım Vakfı Nevşehir İl Temsilciliği tarafından organize edilen ve her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftar programına katıldı.

Vali Aktaş, İhh’nın  İftar Programında Yetimlerle Buluştu
18 Haziran 2017 Pazar 14:59

banner143
banner134
Nevşehir merkez ilçeye bağlı Kavak Kasabası Bahçeli yolu üzerinde bir restoranda gerçekleştirilen iftar programına, Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, Nevşehir Belediye Başkan Yardımcısı Atilla Seçen, Kavak Belediye Başkanı Celal Yiğit, İHH İnsani Yardım Vakfı Nevşehir İl Temsilcisi BakiÖncel, İHH gönüllüsü gençler, İHH Kadın Komisyonu ve Yetim Birimi Başkanı Sedef Öğütken, Aile ve Sosyal Politikalar Müdürü Hüseyin Şener ve Eşi İlknur Şener Hanımefendi, sevgi evlerinde kalan çocuklar, yetim çocuklar ve yakınları ile davetliler katıldı.
İHH İnsani Yardım Vakfı Nevşehir İl Temsilcisi Baki Öncel, İftar programına katılan tüm katılımcıların Ramazan Ayını kutladı, iftar vesilesiyle bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti ifade ederek teşekkür etti.
Daha sonra oruç açılıp iftar edildi, yapılan yemek duasının ardından İlimiz Valisi İlhami Aktaş, iftar programı organizesinde emeği geçen herkese teşekkür etti, İHH yardım vakfı temsilcilerine ve gönüllülerine teşekkür ederek, hizmetlerinde kolaylıklar diledi. Ayrıca sevgi evlerinde kalan çocuklar ve yetimlerle yakından ilgilendi, istek ve taleplerini dinledi, onlarla hatıra fotoğrafı çekildi.
 Ayrıca, İHH Kadın Komisyonu ve Yetim Birimi Başkanı Sedef Öğütken tarafından da Yetim annelerine Kuranı Kerim hediye edildi. Hatıra fotoğrafı çekildi.

 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.