banner461

Ve Hacıbektaş 'Şenay Gök' İçin Ayağa Kalktı!...

AK Parti Hacıbektaş Belediye Başkan Adayı Şenay Gök, düzenlediği proje lansman toplantısında Hacıbektaş'ı geleceğe taşıyacak projelerini kamuoyuna duyurdu.

banner503
22 Mart 2019 Cuma 13:11

banner143
banner134

AK Parti Hacıbektaş Belediye Başkan Adayı Şenay Gök, düzenlediği proje lansman toplantısında Hacıbektaş'ı geleceğe taşıyacak projelerini kamuoyuna duyurdu.

İstanbul Esenyurt Belediyesi Hacıbektaş- Veli Sosyal Tesisi'nde düzenlenen yemekli proje lansman toplantısına, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Yücel Menekşe, AK Parti Nevşehir İl Başkanı M.Rauf Yanar, AK Parti Genel Merkez Koordinatörleri, Kadın Kolları Başkanı Ayşe Bilgiç, Hacıbektaş İlçe Başkanı Emrah Demir’in yanı sıra AK Parti Hacıbektaş Teşkilat yöneticileri ve üyeleri, sivil toplum kuruluşu üyeleri ile çok sayıda Hacıbektaşlı vatandaşlar katıldı.

’Hacıbektaş’da Değişim 31 Mart'ta Başlıyor’’

Yoğun katılım ile coşkulu gerçekleşen proje lansman toplantısında söz alan AK Parti Hacıbektaş Belediye Başkan Adayı Şenay Gök, projeleri sahnede en ince ayrıntısına kadar tek tek anlattı.

Başkan adayı Gök: "Hacıbektaşlıların teveccühü ile göreve gelmelerinin ardından gerek hayata geçirecekleri projeler, gerekse de merkezi hükümet yatırımlarının ilçeye kazandırılmasi ile Hacıbektaş'ın talihinin de tarihinin de değişeceğini söyledi."

‘’Yeni ve Güzel İşler Yapma Zamanı’’

Belediye Başkan Adayı olarak ağır bir sorumluluğu omuzladıklarını ve bu bilinçle hareket ettiklerini dile getiren Başkan Adayı Şenay Gök, Hacıbektaş’a bugüne kadar hizmet etmiş, herkese teşekkür etti. Artık Hacıbektaş’da yeni bir sürecin başladığını dile getiren Gök, “İnşallah, Hacıbektaşlıların da teveccühleriyle 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimler sonucunda yeni bir süreç başlayacak. Ve inşallah bu süreç, Hacıbektaş'ın, tarihinin de talihinin de değiştiği bir süreç olacak. Biz buna gönülden inanıyoruz. Şimdi yeni ve güzel işler yapma zamanıdır. Bu yeni süreçte tüm gönüllere girerek, hedefe varmak istiyoruz. İlçemizin her köşesine hizmet götürmeye çalışırken, diğer taraftan Hacıbektaş'ımızda hak ettiği daha güzel yarınlara taşımak için elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz” dedi.

Hacıbektaşlılar Şenay Gök'ü Başkan Yapmaya Söz Verdi ...

TBMM Divan Katip Üyesi, AK Parti Nevşehir Milletvekili ve AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mustafa Açıkgöz'de, "Gerek Sokak gerekse şu yoğun kalabalık bize Hacıbektaş değişim istiyor' diyor" dedi. 
 

“Hacıbektaş'ta Değişim Vakti' videoyu izlemek için TIKLAYINIZ...

Açıkgöz: "Gelin canlar bir olalım, iri olalım, diri olalım. AK Parti Hacıbektaş İlçe Teşkilatımızla, üyelerimizle, hemşerilerimizle geniş katılımlı istişare toplantımız için bir aradayız. Hacıbektaş, adayımız Şenay Gök ile Gönül Belediyeciliği’ne hazır" dedi.

“Hakk’a talip olan kişi, başka murat isteme/
Dostun seninle beraber, başka vuslat isteme/
Bu dünya bir sofradır,arzular gelir geçer/
Eğer bizi buldun ise, başka murat isteme.” (Hacı Bektaşi Veli)

Gelin canlar, siyasi görüşlerimizi bir kenara bırakarak Hünkar’ımızın ilçesi Hacıbektaş’ımıza hizmet için aday olan Şenay Gök’e destek olalım. 31 Mart’ta kazanan Hacıbektaş olsun.

MENEKŞE: “MUHTEŞEMSİN HACIBEKTAŞ”

“Hacıbektaş ilçemiz, bizim için herhangi bir ilçe değildir” diyen AK Parti Nevşehir Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Üyesi Yücel Menekşe: "İnşallah 31 Mart'ta kazanan hizmet siyaseti ile Hacıbektaş olacaktır." dedi.

Menekşe; "Biz nasıl her taşıyla, toprağıyla her insanıyla bu şehre aşıksak Şenay Gök kardeşimiz de tam bir Hacıbektaş aşığıdır. Hükümet olarak tam destek vererek yanında olduğumuz ve yarında olacağımız Şenay Gök Başkanımız, Tüm birikimini inşallah Hacıbektaş'da sizlere hizmetkar olarak devam ettirecek." dedi.

AK Parti Yücel Menekşe'; "Ak gönüllü Ak insanlarla birlikte Hacıbektaş ilçe yönetimleri ve üyeler buluşması yemeğinde bir araya gelerek 31 Mart seçimlerinin istişaresini gerçekleştirdik. Hemşehrilerimiz Hacı Bektaş-i Veli’nin emanetine sahip çıkacaklarının sözünü verdiler.

Hacıbektaş İlçe Başkanı Emrah Demir ise," Haydi Hacıbektaş'ta Değişim şart diyorsan 5 dakika düşün 5 yıl pişman olma... Hizmetten hizmete koşan bir belediye anlayışı ile geliyoruz. Hizmet için Şenay Başkan Gelecek.Dergah 7/24 Açık olacak Tüm Canlar ziyaret Edecek" dedi.

AK Parti Nevşehir İl Başkanı M.Rauf Yanar'da: "‪Genel merkezden gelen koordinatörlerimizin ve Hacıbektaş teşkilatımız’ın çalışmaları neticesinde İlçemizde bulunan hemşerilerimiz ile bir araya gelip Özlenen AK Belediyecilik İçin Hacıbektaşlı Hemşerilerimizden Söz aldık. Hacıbektaş hazır maşallah .. "dedi.‬

Proğrama katılan Hacıbektaşlılar, artık ilçemizde değişimin vakti geldi diyerek, Şenay Gök'ü 31 Mart akşamı belediye başkanı yapacaklarının sözünü verdiler.Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.