banner461

Aktaş, Sevgi Evlerindeki Çocukların Sinema etkinliğine katıldı

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş’ın eşi Songül Aktaş, Sevgi Evleri Çocukları ile “Rafadan Tayfa Göbekli Tepe Çocuk Animasyonu Sinema Filmi” etkinliğine katıldı.

banner503
Aktaş, Sevgi Evlerindeki Çocukların Sinema etkinliğine katıldı
16 Ocak 2020 Perşembe 11:31

banner143
banner134

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı olarak hizmet veren Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi (ÇEKOM) Müdürlüğüne bağlı Yasemin, Tuana ve Afacan Sevgi Evlerinde kalan çocuklarla NİSSARA AVM’de bir araya gelen Songül Aktaş, onlarla birlikte Rafadan Tayfa Göbekli Tepe Çocuk Animasyonu Sinema Filmini izledi.

Sıcak ve samimi bir ortamda bulunan çocuklar, eğlenerek sinemada Rafadan Tayfa Göbekli Tepe filmini heyecanla izlediler.

Çocuklarla birlikte güzel vakitler geçirdiğini belirten Songül Aktaş, “Bu gün onlarla beraber sinemaya gittik, hep beraber keyifli dakikalar geçirdik. Burada hepimiz bir aileyiz” dedi.

Çocuklar ise, etkinlikten çok memnun kaldıklarını belirterek, Songül Aktaş’a teşekkür ettiler ve sinema çıkışında da günün anısına hatıra fotoğrafı çekindiler.

Songül Aktaş’ın katıldığı sinema etkinliğe; Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hüseyin Şener, Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürü Ramazan Gülhan, Meslek Elemanı Hemşire Zehra Uzkan, Bakım personelleri Birgül Gödebey ve Mesude Ceylan eşlik ederken, Yasemin, Tuana ve Afacan Sevgi Evlerinde kalan çocuklar katıldı.


Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.