banner461

Çiftçi, eski görevine geri döndü

Nevşehir İl Özel İdaresinde Genel Sekreterlik makamına Çat eski belediye başkanı Kamil Duru'nun atanmasının ardından, bu görevi bir süredir vekaleten yürüten Ramazan Çiftçi eski görevine geri döndü.

banner503
Çiftçi, eski görevine geri döndü
17 Eylül 2019 Salı 20:37

banner143
banner134

Nevşehir İl Özel İdaresinde Genel Sekreterlik makamına Çat eski belediye başkanı Kamil Duru'nun atanmasının ardından, bu görevi bir süredir vekaleten yürüten Ramazan Çiftçi eski görevine geri döndü.

Eski il genel sekreteri Savaş Benli’nin Nevşehir Belediye Başkanlığına aday adaylığı için görevinden istifa etmesinin ardından doğan süreci Vekaleten göreve getirilen Ramazan Çiftçi yönetti.

2016 Yılından itibaren İl özel idaresi genel sekreter yardımcısı olarak görev yapan Çiftçi, bu süreçte özel idarenin yatırımları ve çalışmaların aksamaması için elinden gelen çabayı gösterdi.

Peki, Ramazan Çiftçi kimdir?

Çiftçi 1975 yılında Gülşehir’de doğdu. İlkokulu Oğulkaya Köyünde, Ortaokulu Gülşehir’de, Liseyi Nevşehir Lisesinde, Üniversiteyi Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünde tamamladı.

Memuriyete 1994 yılında başlayarak 13 yıl emniyet hizmetleri sınıfında çalıştı. 2011-2014 yılları arasında TOKİ Emlak Yönetim Hizmetleri Nevşehir Müdürü olarak görev yaptı. 2014 yılında Nevşehir Milli Eğitim Müdürlüğü İnsan Kaynakları Şubesinde, 2014 yılında Nevşehir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünde Şehit ve Gazi Birim Sorumlusu olarak görev yaptı. Nevşehir Vatan Şehitleri ve Gazileri Dernek Başkanlığı ve Belediye Kent Konseyi yönetim kurulu üyeliği, görevlerine devam etmekte. Valilik Makamının 18/11/2016 tarihli ve olurları ile Nevşehir İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı olarak atandı. Evli ve 2 kız çocuğu babası.


Kaynak: MHA
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.