banner461

Evde kalan Ürgüplüler Bayramı Coşkun Sabah ile yaşadı

Ürgüp Belediyesi sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle Ramazan Bayramı'nda evlerinde kalan vatandaşlara bayram sevincini yaşatmak ve moral vermek amacıyla Coşkun Sabah ile Bayram Konseri düzenledi.

banner503
Evde kalan Ürgüplüler Bayramı Coşkun Sabah ile yaşadı
26 Mayıs 2020 Salı 23:55

banner143
banner134

Sokağa çıkma kısıtlamasıyla geçirilen ilk bayramda Ürgüp Belediyesi sosyal medya hesaplarından Coşkun Sabah konseri düzenledi.

Yeni tip Korona Virüsü salgınına karşı Ramazan Bayramı süresince sokağa çıkma kısıtlamasının uygulandığı ilçede, Ürgüp Belediyesinin katkılarıyla sosyal medya hesaplarından bayramın ilk gününde Coşkun Sabah canlı konseri ile vatandaşlar Bayram coşkusunu evlerinde yaşadılar.

Yaklaşık iki buçuk saate yakın süren konser boyunca ünlü sanatçı Coşkun Sabah kendisiyle özdeşmiş eserlerini Ürgüplüler ve Türkiye’nin dört bir yanından konseri izleyen müzik severler için seslendirdi.  Sosyal medya canlı konserinde Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk ile sevilen sanatçı Coşkun Sabah canlı bağlantı gerçekleştirdi. Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk Ramazan Bayramı sevincini ve coşkusunu corona virüsü nedeniyle evlerinde kalmak zorunda olan vatandaşların bayramını canlı yayına bağlanarak kutladı. Başkan Aktürk inşallah ilerleyen süreçte normal hayata dönülmesi ile birlikte tekrar Ürgüp’te konser ve festivallerin başlayacağını, hep birlikte büyük coşku ve neşe içerisinde etkinliklerimizi gerçekleştireceğiz diyerek sanatçı Coşkun Sabah’ı da Ürgüp’te görmekten büyük mutluluk duyacağını belirtti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.