banner461

Göreme Belediye Başkanı Eren'in Şahin sevgisi...

Göreme Belediye Başkanı Ömer Eren, kendisine Türkiye Belediyeler Birliği Başkanı ve aynı zamanda da Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’i örnek alıyor.

banner15
Göreme Belediye Başkanı Eren'in Şahin sevgisi...
27 Ekim 2020 Salı 11:07

banner143
banner134

Nevşehir'in merkez ilçeye bağlı Göreme kasabası, Türkiye Belediyeler Birliği Başkanı ve aynı zamanda da Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’i çok seviyor...

Nevşehir'in merkez ilçeye bağlı Göreme kasabasının MHP’li Belediye Başkanı Ömer Eren, makamında Şahin’le birlikte çektirdiği fotoğrafı arkadaki portresine koyarak, hiç eksik etmediği dikkat çektiği belirtildi.

Başkan Şahin bizim fahri hemşehrimiz...

Göreme Belediye Başkanı Ömer Eren, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Şahin’i kendisine örnek aldığını ve halkla iç içe geçmesini takdir ettiğini ve Göreme’li olarak da sevdiklerini vurguladı.

Başkan Eren, Türkiye Belediyeler Birliği Başkanı ve aynı zamanda da Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin'i Göremeli olarak gördüklerini söyleyerek kasaba halkımızında çok sevdiği Başkan Şahin için, o bizim artık fahri hemşehrimiz ve gönül elçimiz diye bahsediyor...

Kaynak: Olay Gazetesi


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.