banner461

Nevşehir DERSİAD'a Anlamlı Ziyaret

Enderun Eğitim Vakfı Başkanı Mustafa Aydoğdu ve beraberindeki yönetim kurulu Dünya Erdemli Sanayici ve İşadamları Derneği-DERSİAD Nevşehir Şubesine ziyarette bulundu.

banner15
Nevşehir DERSİAD'a Anlamlı Ziyaret
02 Şubat 2019 Cumartesi 14:46

banner143
banner134

Ziyarette Dersiad Başkanı Mehmet Yücel, Başkan Yardımcısı İbrahim İlalan ve Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Taşkın tarafından Dersiad Çalışmaları hakkında bilgi verildi.
Başkan Yücel; Dersiad’ın bir zenginler kulübü olmadığını, insanların cemaat-cemiyetine, siyasi görüşüne yada mali gücüne bakılmaksızın kapılarının herkese açık olduğunu, amaçlarının daha fazla para kazanmak yada buradan itibar devşirmek olmayıp unutulan değerlerimizden biri olan “ERDEM” yani güzel ahlak etrafında toplanmak, bir kardeşlik halkası oluşturmak olduğunu, bu noktada Enderun Eğitim Vakfı başta olmak üzere şehrimizdeki tüm STK lar ile iletişim ve istişare içerisinde olmaya büyük değer verdiklerini belirtti.
 Enderun Eğitim Vakfı Başkanı Mustafa Aydoğdu’da DERSİAD ın faaliyetlerini beğeni ile takip ettiklerini, küçük bir şehir olan Nevşehir’imizde birlik beraberlik içerisinde olunduğu sürece çalışmaların bereketleneceğini, bu anlamda Dersiad ı da ayrı-gayrı bir STK olarak görmediklerini beyan etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner517

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.